Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ubytování Stračena, ubytování Ostrava

Ubytování Stračena nabízí moderní ubytování v Ostravě. Ubytování Stračena nabízí moderní ubytování v Ostravě. Ubytování se nachází na kraji města v klidné části. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů. Zaparkovat můžete venku na ulici před domem. Bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí. Ubytování se nachází nad stejnojmennou restaurací.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 300 Kč za pokoj na noc!

Ubytování Stračena - Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 10 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven televizorem, vlastní kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Každá kuchyňka je vybavena troubou s varnou deskou, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou.

Ubytování Stračena - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla, nachází se však nad restaurací Stračena, která je vyhlášená pro své burgery a steaky s hovězího BIO masa. Restaurace též nabízí velký výběr točených piv.

Ubytování Stračena - Okolí ubytování

Ubytování se nachází v krajském městě Ostrava na Moravě. Město proslulé svou těžbou a průmyslem nabízí spousty různých aktivit. naleznete zde vše, co potřebujete. Navštivte místní památky, obchody, kavárny či restaurace. Turistické trasy a cyklostezky jsou samozřejmostí.
Autobusová zastávka se nachází 580 m od ubytování, tramvajová zastávka 950 m a vlakové nádraží 2900 m. Parkování na ullici před domem.

Fotografie Ubytování Stračena

Ubytování Stračena
Zvětšit fotografii

Mapa Ubytování Stračena

Velká mapa