Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ranč Dubská Hajnice, ubytování Babice

Ubytování na ranči Dubská Hajnice je vhodné pro rodinu, nebo skupinu lidí, kteří si chtějí užít přírody, zarybařit si či se projet na koni, nebo si jen tak užívat poklidného venkova. Ubytování na ranči Dubská Hajnice je vhodné pro rodinu, nebo skupinu lidí, kteří si chtějí užít přírody, zarybařit si či se projet na koni, nebo si jen tak užívat poklidného venkova. Apartmán o velikosti 137 m2 se skládá ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny s toaletou, chodby a verandy. Kuchyň je vybavena lednicí s mrazákem, troubou s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, nádobím a jídelním stolem. Velký obývací pokoj nabídne velkou pohovku s televizorem. Koupelna nabídne, jak vanu, tak sprchový kout, toaletu a pračku. Hosté mohou… Více… využít sauny a bazénu. Wi-Fi a také čerstvé produkty jsou samozřejmostí. Náš ranč, prochází neustálou rekonstrukcí, proto neočekávejte, že uvidíte krásnou fasádu, natřená vrata apod., ale za to vám nabízíme, krásné východy a západy slunce s nejlepším orchestrem, který nemá svého dirigenta, ale za to umí vyladit tu nejlepší harmonickou melodii na světě. Orchestr je ve složení: harmonické bučení krav, ržání koní, rykot prasat, líbezné hlásky opeřenců včele s rockovým zpěvákem kohoutem, a k tomu dodávají přesný rytmus místní žabky. Do provozu ranče se i můžete sami zapojit, můžete si např. vyzkoušet podojit krávu, posbírat si čerstvá vajíčka k snídani, či okusit pohled z koňského hřbetu.       V ceně je zahrnuta povolenka pro sportovní rybolov na našich rybnících.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Ranč Dubská Hajnice - Vybavení pokojů

V apartmánu se nachází dvě ložnice. Jedna čtyřlůžková a druhá šestilůžková. Obě ložnice disponují manželskými postelemi, ostatní jsou jednolůžka (palandy).

Ranč Dubská Hajnice - Okolí ubytování

Klid venkova, přírodu, rozmanitost. Historické památky v blízkém okolí. Spousta cyklotras. V blízkosti i sjezdovky, či běžkařské tratě. Rozmanitost odpočinku - aktivní i pasivní.
Autobusová zastávka se nachází 880 m od ranče, vlakové nádraží 5700 m.

Fotografie Ranč Dubská Hajnice

Ranč Dubská Hajnice
Zvětšit fotografii

Mapa Ranč Dubská Hajnice

Velká mapa