Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


ZÁTIŠÍ, ubytování Nejdek

ZÁTIŠÍ v Bernově u Nejdku –  to je ticho, klid, čistý vzduch a hluboké lesy. ZÁTIŠÍ v Bernově u Nejdku nabízí příjemné ubytování pro rodiny s malými dětmi, organizované skupiny i firemní akce. Prostory jsou vhodné i pro školy a školky v přírodě. Ubytovat se můžete v hlavní budově nebo chatkách. Hlavní budova disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými, čtyřlůžkovými, pětilůžkovými a devítilůžkovými pokoji. Chatky jsou poté uzpůsobeny pro 4 osoby + možnost dvou přistýlek. Každý pokoje v hlavní budově je vybaven šatní skříní, stolem, židlemi, nočními stolky, lampičkami a samostatným WC a koupelnou s malou vanou..  Chatky jsou vybaveny původním nábytkem z 90.let. V přízemí je společná místnost s rozkládacím… Více… gaučem, krbem a kuchyňkou. Kuchyňka je vybavena lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím. Je zde také malá koupelna se sprchovým koutem a WC a velký balkón s výhledem do údolí. V podkroví je pak umístěna ložnice se čtyřmi lůžky. V areálu mají hosté k dispozici dětskou hernu, fitness místnost, saunu se studeným bazénem, bobovací svah pro zimní radovánky, hřiště, společenské hry, knihovnu a drobné sportovní náčiní (míč, badminton...). Vzhledem k odlehlé poloze střediska je v areálu slabý signál všech mobilních operátorů a není možné našim hostům poskytnout WIFI připojení. Věříme, že tak můžete nerušeně vnímat zvuky okolní přírody.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 187 Kč za osobu na noc!

ZÁTIŠÍ - Vybavení pokojů

V hlavní budově se nachází jeden dvoulůžkový pokoj, dva třílůžkové pokoje, dva čtyřlůžkové pokoje, dva pětilůžkové pokoje a dva devítilůžkové pokoje. Chatek je v areálu celkem pět.

ZÁTIŠÍ - Okolí ubytování

Nenajdete tu aquapark, zábavní ani nákupní centrum.  Místo toho lesní cesty ideální k dlouhým procházkám či výletům na kole,  potok s křišťálově čistou vodou pro osvěžení v parném létě nebo spoustu sněhu pro zimní radovánky vašich dětí.
Autobusová zastávka se nachází 500 m od penzionu, vlakové nádraží 3000 m.

Fotografie ZÁTIŠÍ

ZÁTIŠÍ
Zvětšit fotografii

Mapa ZÁTIŠÍ

Velká mapa