Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Farmáře, ubytování Chotoviny

Penzion U Farmáře nabízí ubytování v obci Chotoviny. Penzion U Farmáře se nachází v obci Chotoviny a nabízí ubytování v sedmi apartmánech s kapacitou 1 - 6 lůžek. Součástí apartmánu je restaurace s barem, zahrada, terasa s posezením, dětský koutek i venkovní hřiště. Ve společenské místnosti je možné pořádat rodinné či firemní oslavy, svatební hostiny a další. Děti potěší domácí zvířátka a Bio farma Abrdeen agnus. Parkování pro hosty zdarma přímo u penzionu. Wifi připojení k internetu. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion U Farmáře - Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 7 apartmánů s kapacitou 1 - 6 lůžek. Každý apartmán je kromě koupelny se sprchovým koutem a WC vybaven také kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí. Dětská postýlka k zapůjčení.

Penzion U Farmáře - Možnosti stravování

V ceně ubytování není strava, můžete si však dokoupit snídani přímo v penzionu. Nejbližší restaurace leží cca 2,5 km od ubytování.

Penzion U Farmáře - Okolí ubytování

Okolí je vhodné pro turistiku, houbaření a cyklistiku. Projít se můžete Přírodním parkem Jistebnická vrchovina nebo si zajet do 13 km vzdáleného Tábora, kde se můžete také vykoupat v aquaparku. Přímo u penzionu je napuštěn venkovní bazén. Rybáři si mohou zachytat na jednom z rybníků v okolí.
Pro hosty je připraveno parkoviště přímo u objektu penzionu. Autobusová zastávka je vzdálena cca 450 m, vlaková zhruba 2,2 km.

Fotografie Penzion U Farmáře

Penzion U Farmáře
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Farmáře

Velká mapa