Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


U Frantíka, ubytování Křenovice

Nový apartmán 2+1 v Křenovicích se nachází 3km od Slavkova a 15 km od Brna, nabízíme pohodlné ubytování pro firmy, turisty i rodiny s dětmi,  vhodné pro 5 osob, min. délka 2 noci. Nový apartmán 2+1 v Křenovicích se nachází 3km od Slavkova a 15 km od Brna, nabízíme pohodlné ubytování pro firmy, turisty i rodiny s dětmi. vhodné pro 5 osob, min. délka 2 noci, možnost 1x přistýlka. Apartmán má 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 2x WC se sprchou a umyvadlem, kuchyňku plně vybavenou -  lednice s mražákem, el. sporák, rychlovarná konvice, 2x televice, Wifi.   Nový apartmán 1+kk v Křenovicích se nachází 3km od Slavkova a 15 km od Brna,  nabízíme pohodlné ubytování pro firmy, turisty i rodiny s dětmi, vhodné pro 2 osoby, min.… Více… délka 2 noci. Jedná se o dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou a el.konvicí. sociální zařízení - WC, sprcha, umyvadlo, televize, Wifi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

U Frantíka - Vybavení pokojů

Apartmán 2+1 má 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 2x WC se sprchou a umyvadlem, kuchyňku plně vybavenou -  lednice s mražákem, el. sporák, rychlovarná konvice, 2x televice, Wifi.
 
Apartmán 1+kk jedná se o dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou a el.konvicí. sociální zařízení - WC, sprcha, umyvadlo, televize, Wifi.

Fotografie U Frantíka

U Frantíka
Zvětšit fotografii

Mapa U Frantíka

Velká mapa