Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Bor, ubytování Lhota

Hotel Bor nabízí levné ubytování v obci Lhota u Staré Boleslavi. Hotel Bor nabízí ubytování v hezké přírodě u lesa, s celkovou kapacitou 54 lůžek ve 22 pokojích. Součástí hotelu je hotelová restaurace, která nabízí jídla z české i světové kuchyně. Mezi další vybavení hotelu patří konferenční místnost až pro 60 osob a ruská baňa - netypický druh sauny. K dispozici je i zahrada se zastřešenou pergolou a grilem. Parkování pro hosty zdarma přímo u objektu. Domácí mazlíčci netolerováni. Možnost uspořádání svatebního obřadu, hostiny, firemních akcí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 750 Kč za pokoj na noc!

Hotel Bor - Vybavení pokojů

Hotel nabízí celkem 22 pokojů - jeden jednolůžkový, 13 dvoulůžkových, 6 třílůžkoých a 2 rodinné pokoje skládající se ze dvou ložnic pro 3 a 4 osoby. Každý pokoj má TV, wifi připojení k internetu a vlastní koupelnu se sprchou a WC. Některé pokoje mají balkón.

Hotel Bor - Možnosti stravování

Cena ubytování je bez jídla. Možno objednat snídaně či polopenze v hotelové restauraci.

Hotel Bor - Okolí ubytování

Hotel leží v klidné části obce Lhota, nedaleko Staré Boleslavi. Koupaliště Lhota, obklopené písčitými plážemi, je vzdáleno pouhých 350 m. Zde si můžete zahrát plážový volejbal či tenis. Za procházku stojí i borovicový les, ležící v těsné blízkosti hotelu. Golfisté mohou zajet do golfového klubu ve Staré Boleslavi (5 km).
Pro hosty je připraveno parkoviště přímo u hotelu. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 550 m od hotelu. 

Fotografie Hotel Bor

Hotel Bor
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Bor

Velká mapa