Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chalupa ZAPPLE, ubytování Žirovnice

Chalupa Litkovice ZAPPLE nabízí ubytování v nádherné přírodě. Chalupa Litkovice ZAPPLE se nachází v místní části Litkovice vzdálené 4 km od obce Žirovnice na pomezí kraje Vysočina a Jihočeského kraje. Chalupa poskytuje možnost ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 apartmánech. Parkování přímo u objektu. Domácí mazlíček za poplatek po předchozí domluvě. V letním období možnost využití venkovní zastřešené terasy s venkovním grilem a posezením. V ceně pobytu není zahrnuta spotřeba elektrické energie. Cena elektrické energie se skládá z 20 hodin levné sazby za 2,50 Kč/kWh a 4 hodiny drahé sazby za 3,00 Kč/kWh

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 220 Kč za osobu na noc!

Chalupa ZAPPLE - Vybavení pokojů

K pronájmu jsou 2 apartmány s celkovou kapacitou až 8 osob (2x 4 lůžka). Součástí každého apartmánu je malý kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, koupelna se sprchovým koutem a WC. V přízemí je velká společenská místnost s plně vybavenou kuchyní - myčka, lednička, sporák, nádobí.

Chalupa ZAPPLE - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla, hostům je k dispozici kuchyňský kout v každém apartmánu a společná plně vybavená kuchyň - sporák, lednice, myčka, kávovar v přízemí objektu. 

Chalupa ZAPPLE - Okolí ubytování

Místo a okolí nabízí nádhernou přírodu s rozsáhlými lesy a mnoha příležitostmi rekreačního vyžití. Lesní cesty asfaltové i přírodní nabízejí jízdu na kole (značené cyklostezky), v zimě na běžkách, po téměř celé Vysočině a Jihočeském kraji s nádhernými výhledy, možnostmi občerstvení, poznání přírodních krás a kulturních památek. Okolní lesy jsou vhodné pro rekreační chůzi či běh, houbaření, rybaření, vycházky i výlety. 300 m od privátu je tenisový kurt s možností pronájmu dle dohody za symbolické ceny (50 Kč na hodinu). V obci Žirovnice (4 km) potom whirlpool, bowling, jízdárna.
Parkování u objektu. Možnost příjezdu autobusem (70m).

Fotografie Chalupa ZAPPLE

Chalupa ZAPPLE
Zvětšit fotografii

Mapa Chalupa ZAPPLE

Velká mapa