Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Roubenka Bílá, ubytování Bílá

Roubenka Bílá nabízí ubytování s výhledem na sjezdovky. Roubenka Bílá leží v centru stejnojmenné obce. Poskytuje ubytování ve dvou apartmánech s vlastní kuchyňkou a koupelnou. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Parkování přímo u objektu zdarma. Wifi připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Roubenka Bílá - Vybavení pokojů

 Ubytování je oskytováno ve dvou apartmánech (pro 4 a pro 5 osob), každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a vybavenou kuchyňku se sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a nádobím. Samozžejmostí je TV a wifi připojení k internetu. 

Roubenka Bílá - Možnosti stravování

Ubytování se poskytuje bez jídla. Hostům je k dispozici vybavená kuchyňka v apartmánu. V blízkosti objektu je několik restaurací.

Roubenka Bílá - Okolí ubytování

Krásná příroda a lesy beskydských hor vybízejí k procházkám a výletům. Pro cyklisty jsou nedaleko SingleTrails Bílá, lyžaři využijí lyžařský areál Ski Vítkovice Bílá, lyžařské školy či udržované běžecké trasy (včetně osvětleného běžeckého okruhu). V docházkové vzdálenosti od objektu se nachází dřevěný kostel sv. Bedřicha z roku 1875, sirný pramen Smradlava, soustava vodních nádrží, kluziště, zvířecí obůrka, pašerácká stezka nebo dětský letní park s lanovým centrem.
Parkování je umožněno u roubenky. Nejbližší autbusová zastávka se nachází cca 250 m od ubytování.

Fotografie Roubenka Bílá

Roubenka Bílá
Zvětšit fotografii

Mapa Roubenka Bílá

Velká mapa