Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Relax, ubytování Svojetín

Penzion Relax nabízí ubytování v obci Svojetín. Penzion Relax má celkovou kapacitu 15 lůžek v pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. V objektu se nachází venkovní bazén, stolní tenis, trampolína, boxovací pytel, víceůčelové hřiště a vířivá vana, která je za poplatek. K dispozici je i venkovní posezení s možností grilování. Bezproblémové parkování přímo u penzionu. Wifi připojení k internetu zdarma. Ubytování s domácím mazlíčkem po domluvě, za poplatek. Součástí penzionu je i společenská místnost, po dohodě je možno pronajmout celý objekt, např. ke kurzům nebo komerčním účelům.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za pokoj na noc!

Penzion Relax - Vybavení pokojů

Penzion nabízí ubytování o celkové kapacitě 15 lůžek. K dispozici je jeden jednolůžkový a dva dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a dále dva dvoulůžkové a dva třílůžkové pokoje, které mají vlastní sociální zařízení. Na každém pokoji je TV a internet.

Penzion Relax - Možnosti stravování

Snídani je možno objednat za cenu 200 Kč. Zhruba 1000 m od penzionu se nachází restaurace.

Penzion Relax - Okolí ubytování

Penzion leží v obci Svojetín, Asi dva kilometry jihozápadně od Svojetína se nachází tvrziště Dub, které je chráněné jako kulturní památka. V okolí je několik cyklistických a turistických tras. Navštívit můžete také zříceninu hradu Pravda (9 km) nebo rozhlednu Tobiášův Vrch (11 km).
Parkování je umožněno přímo u penzionu. Autobusová zastávka leží zhruba 900 m od objektu.

Fotografie Penzion Relax

Penzion Relax
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Relax

Velká mapa