Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Toulovcovy Maštale, ubytování Proseč

Ubytování Toulovcovy Maštale se nacházejí v nově zrekonstruovaném objektu bývalého hostince „NA ŠUMAVĚ“ v městě Proseči. Ubytování Toulovcovy Maštale se nacházejí v nově zrekonstruovaném objektu bývalého hostince „NA ŠUMAVĚ“, který je situován 150 metrů od náměstí v Proseči. V domě není restaurace, hřiště nebo jiná zařízení, která by na některé hosty mohla mít rušivý vliv. Hosté se mnohou ubytovat v prostorně a účelně vybavených apartmánech a dvoulůžkovém pokoji. Jak apartmány, tak dvoulůžkový pokoj jsou vybaveny kuchyňskou linkou, televizorem, bezdrátovým i kabelovým připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Každý kuchyňský kout je vybaven chladničkou, vařičem,… Více… mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Pro hosty je připraveno venkovní posezení, úschovna jízdních kol.   Slevy na děti jsou individuální. Na letní prázdniny přijímáme přednostně objednávky na týdenní pobyty (sobota – sobota). Volná místa budeme doplňovat s cca 1-2 týdenním předstihem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 298 Kč za osobu na noc!

Apartmány Toulovcovy Maštale - Vybavení pokojů

Apartmán je vhodný pro tři až pět osob. Skládá se z předsíně, prostorné obytné místnosti s manželskou postelí, kuchyně se dvěma jednolůžkovými postelemi nebo rozkládací pohovkou (též pro dvě osoby) a koupelny. Apartmán je možný doplnit o další lůžko a dětskou postýlku.
Dvoulůžkový pokoj se skládá z předsíně, kuchyňské linky a koupelny. Pokoj je možný doplnit o dětskou postýlku.
 
 

Apartmány Toulovcovy Maštale - Okolí ubytování

Toulovcovy a Městské maštale – Přírodní rezervace s pískovcovými skalními útvary, krásná příroda dosud jen málo poznamenaná civilizací. Oblast je protkána sítí turistických stezek i cyklotras.Zámek Nové Hrady – zámek v rokokovém slohu nazývaný „České Versailles“ nebo „Malý Schönbrunn“. Stálá expozice nábytku z období od baroka až po kubismus. V přilehlém špýcharu první české muzeum velocipedů.Rychmburk – zachovalý hrad ze 14. stol. s okrouhlou 30 m vysokou věží přístupnou obvykle po dohodě. Před vstupem do hradu historické zachovalé „Městečko“.Košumberk – romantická zřícenina gotického hradu, v blízkosti města Luže s četnými památkamiCHKO Žďárské vrchy – je považována za nejmalebnější chráněnou krajinnou oblast v naší zemi.Polička – královské věnné město s mimořádně zachovalými hradbami a s přístupnou rodnou světnicí Bohuslava Martinů ve věži kostela.Litomyšl – významné historické město s renesančním zámkem zapsaným v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.Veselý kopec – Skanzen volně rozptýlených zemědělských stavení přibližující život na vesnici doplněný technickými památkami na vodní pohon.
Autobusová zastávka se nachází 230 m od penzionu, vlakové nádraží 9200 m.

Fotografie Apartmány Toulovcovy Maštale

Apartmány Toulovcovy Maštale
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Toulovcovy Maštale

Velká mapa