Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Svatý Hubert, ubytování Louňovice

Hotel u sv. Huberta - ubytování nedaleko Prahy v krásném prostředí s lesy a rybníky. Hotel u sv. Huberta se nachází v obci Louňovice, na území okresu Praha východ a je asi třicet kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a devět kilometrů východně od města Říčany. Komfortně vybavený hotel s ubytovací kapacitou 30 lůžek vám poskytne ubytování v útulných dvou až pětilůžkových pokojích, vždy ve variantě s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Součástí hotelu je i hotelová restaurace s tanečním sálem až pro 250 osob, kde je možno připravit svatby či firemní školení. V hotelu je wifi připojení k internetu zdarma. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 280 Kč za osobu na noc!

Hotel Svatý Hubert - Vybavení pokojů

Hotel o celkové kapacitě 30 lůžek nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Některé z nich disponují vlastním sociálním zařízením, pro jiné je koupelna i WC společná. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Po domluvě je možno připravit dětskou postýlku a jídelní židličku, proto je ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi.

Hotel Svatý Hubert - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla. Součástí hotelu je i restaurace s tanečním sálem až pro 250 osob. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, v nekuřáckém salónku je malý dětský koutek. Na zahrádce je dětské hřiště. 

Hotel Svatý Hubert - Okolí ubytování

V okolí je množství cyklistických a turistických tras. Vydat se můžete například na naučnou stezku Kocoura Mikeše, naučnou stezku po stopách kameníků nebo k jednomu z rybníků v okolí (Požár, Pařez, Louňovický rybník). U Vyžlovského rybníku se můžete vykoupat na místním koupališti. 
 Parkování je umožněno na soukromém parkovišti před hotelem. Pokud byste chtěli zvolit jízdu autobusem, z pražského metra Háje je velmi dobré spojení na zastávku Louňovice I. Hráz (1,2 km). Blíže hotelu je zastávka Louňovice (300 m ), která je ovšem s horší dopravní obslužností.

Fotografie Hotel Svatý Hubert

Hotel Svatý Hubert
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Svatý Hubert

Velká mapa