Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Erika, ubytování Boží Dar

Rodinný Pension Erika nabízí ubytování v srdci Krušných hor. Pension Erika nabízí kvalitní ubytování se snídaní ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem a televizí. Parkování je zajištěno přímo u penzionu zdarma. V celém areálu penzionu je volně přístupné WiFi připojení. Součástí pensionu je stylová restaurace (pizzerie). Pension se nachází v turisticky lákavé lokalitě, ať už pro milovníky turistiky nebo zimních sportů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 440 Kč za osobu na noc!

Penzion Erika - Vybavení pokojů

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Wifi připojení k internetu je v celém pensionu zdarma. K dispozici je společná plně vybavená kuchyňka v patře.

Penzion Erika - Možnosti stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní, která je podávána ve formě studeného bufetu. V zimní sezóně je snídaně v ceně pobytu, v letní sezóně za cenu 100 Kč / osoba. Hosté si také mohou připravit malé občerstvení v plně vybavené společné kuchyňce (mikrovlná trouba, konvice, vařič, lednice). Součástí penzionu je i stylová restaurace (pizzerie) pro přibližně 40 hostů. Zde můžete v čase od 12:00 do 21:00 posedět a vybrat si z mnoha druhů domácí pizzy. Samozřejmostí je točené světlé pivo. V letním období je otevřeno venkovní občerstvení včetně terasy. V blízkém okolí pensionu je hned několik dalších restaurací.

Penzion Erika - Okolí ubytování

Pension se nachází zhruba 600 m od Ski areálu Novako. V blízkosti pensionu vedou běžkařské tratě Krušnohorské magistrály, v zimním období je zde upravováno přes 70 km běžeckých tras. V létě mohou návštěvníci Božího Daru využít příznivého terénu pro jízdu na horských kolech, stejně jako k procházkám po okolí - nachází se zde velké množství naučných stezek, ze kterých si vybere každý - rodiny s dětmi, zájemci o přírodu či historii. Vše v krásné přírodě Krušných hor. K dispozici je i nedaleký tenisový kurt.
Autobusová zastávka Boží Dar - u kostela se nachází přibližně 100m od pensionu. Automobil bezproblémově a zdarma zaparkujete na soukromém parkovišti pensionu.

Fotografie Penzion Erika

Penzion Erika
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Erika

Velká mapa