Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel La Bohemia, ubytování Karlovy Vary

Hotel La Bohemia je zcela nový hotel ve světoznámém lázeňském městě Karlovy Vary. Budova prošla kompletní rekonstrukcí na konci roku 2018, veškeré vybavení je nové. Hotel je památkou architektury a městské perly. Na počátku minulého století byla budova nazývána Zlatým ramenem a sloužila také jako místo odpočinku pro hosty města.Hotel se nachází v centru letoviska, naproti Vridelni Kolonade. Nabízíme hostům ubytování v pokojích typu Superior (s výhledem na centrum města a balkon), Comfort (s výhledem do dvora), Kompaktní (s výhledem do dvora), Jednolůžkový pokoj typu Compact (s výhledem do dvora) a 2 krásné apartmány. s vaší kuchyní!Nedaleko hotelu (50-70 m) se nachází známá SPA budova Zámečnické Lázně, kde naši hosté mohou… Více… využít všechny potřebné procedury a dostat od lekare pitný kurz.V našem hotelu v minulém století navstivoval známý spisovatel a myslitel Goethe.Uvítáme hosty z každého koutu světa!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 693 Kč za osobu na noc!

Hotel La Bohemia - Vybavení pokojů

Pokoje v našem hotelu jsou prostorné od 25 m2 do 45 m2. Vysoké stropy do výšky 4 m, zdobené historickým štukem. Pokoje mají vše, co potřebujete: zatemňovací závěsy, konferenční stolek, židle, kávovar, topení, noční světlo, nástěnné svítidlo, mini bar, stojan na šaty, TV, šatní skříň, šálek, telefon, pantofle a kosmetiku na boty. V koupelně topení, WC, sprcha, koš, kosmetika.

Hotel La Bohemia - Možnosti stravování

Restaurace funguji: 7:30 - 10:30

Hotel La Bohemia - Okolí ubytování

Hotel se nachází na začátku pěší ulice Star Louka, v těsné blízkosti Vridelni kolonády, kde jsou minerální prameny. Naproti hotelu protéká řeka Teplá. Nedaleko je městské divadlo a autobusová zastávka. Také v 100 metrů od lanovky, která vede do vyhlidky Diana.
Hotel má výhodnou polohu z hlediska veřejné dopravy a pokud si vezmete taxi nebo osobní dopravu.Letiště Praha je vzdálené 125 km a letiště Karlovy Vary 12 km. Vlakové nádraží - 5 km, Autobusové nádraží - 3 km.

Fotografie Hotel La Bohemia

Hotel La Bohemia
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel La Bohemia

Velká mapa