Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Hájků, ubytování Křepice

Nový rodinný penzion v srdci jižní moravy se nachází v klidné a čisté vesničce Křepice. Nabízíme aktivní i relaxační odpočinek. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení (2 pokoje s vanou a 5 pokojů se sprchovým koutem), možnost připojení k wifi. V penzionu je celoroční provoz krytého bazénu s vyhřívanou vodou a saunou. K penzionu patří také restaurace s velkou letní, v zimě zimní zahradou. Restaurace se může pochlubit výtečnou kuchyní s regionálními specialitami, s kuřáckým i nekuřáckým prostorem. V okolí penzionu jsou cyklistické stezky, nedaleko nově otevřený Aqualand Moravia s nejmodernějšími atrakcemi ve střední Evropě a kapacitou 8000 lidí denně,… Více… Lednicko - Valtický areál, Mikulov, Pálava, Slavkov u Brna, Mohyla míru, Brno - Spilberk, a jiné tipy na výlety. Tenisové kurty s umělým povrchem jsou od penzionu vzdáleny 200 m a hosté je mohou využívat zdarma. Hledáte příjemné ubytování na klidném místě blízko Brna? Dovolujeme si Vám nabídnout nejen ubytování. Máme pro Vás klidné místo kde si odpočinete nebo aktivně prožijete Vaše volné dny. Nově v penzionu máme k dispozici celoročně krytý bazén (v zimě vyhřívaný) a saunu. Součástí penzionu je restaurace s výtečnou kuchyní. Ubytování najdete v obci Křepice, která je vyhlášeným poutním místem. Ubytování v Křepicích je strategicky velmi výhodné protože vše máte na dosah ruky jak Brno,Brněnská přehrada – výlet na parníku, tak Mušovská jezera, Lednicko – Valtický areál, Mikulov, Pálava, Slavkov U Brna – zámek, Slavkovské bojiště, Mohyla Míru,atd. V blízkosti jsou také tenisové kurty, které mohou hosté ubytovaní v penzionu zdarma využívat. Jste několik metrů od sítě cyklostezek a přes pár ulic najdete vinné sklípky které můžete navštívit. Vzdálený 18 km je nově otevřený AQUALAND MORAVIA< s nejmodernějšími a největšími atrakcemi ve střední Evropě(kapacita 8 tisíc lidí denně). Přímo v obci, najdete proslulé poutní místo s léčivým pramenem jménem Pramen u Svaté.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion U Hájků - Nabízené služby

Každý poslední pátek v měsíci po celý rok zpívá a hraje harmonikářka ze ŠLÁGRU. nejbližší akce:
13. - 15.2 tradičně připravujeme Valentýnské menu
7.3 OSLAVA MDŽ recese oslavy - kdo přijde příhodně oblečen (pionýrské šátky, oznáčky, svazácká košile, apod) - panáček naší dobré domácí pálenky zdarma. Každá žena dostává karafiát - to je samozřejmostí. Chlebíčky zajištěna a kapela k poslechu i tanci také!!
21.3 SRDEČNĚ ZVEME NA IV. Ročník koštu pálenek spojený se zabijačkovými specialitami (formou rautu), kde můžete ochutnat teplé i studené zabijačkové pochoutky jako jelítka, tlačenku, jitrnice, černá polévka, bílá polévka, ovar, pečené jitrnice a jelítka, zelí s bramborem, zabijačkový guláš, pečená žebírka – NEOMEZENĚ PO CELÝ DEN. Odpoledne od 13 – 16 hodin CIMBÁLOVÁ MUZIKA a od 19 hodin FOLK A COUNTRY kapela

Penzion U Hájků - Vybavení pokojů

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení (2 pokoje s vanou a 5 pokojů se sprchovým koutem), možnost připojení k wifi

Penzion U Hájků - Možnosti stravování

K penzionu patří také restaurace s velkou letní, v zimě zimní zahradou. Restaurace se může pochlubit výtečnou kuchyní s regionálními specialitami, s kuřáckým i nekuřáckým prostorem.

Penzion U Hájků - Okolí ubytování

V okolí penzionu jsou cyklistické stezky, nedaleko nově otevřený Aqualand s nejmodernějšími atrakcemi ve střední Evropě a kapacitou 8000 lidí denně, Lednicko - Valtický areál, Mikulov, Pálava, Slavkov u Brna, Mohyla míru, Brno - Spilberk, a jiné tipy na výlety. Tenisové kurty s umělým povrchem jsou od penzionu vzdáleny 200 m a hosté je mohou využívat zdarma.
Z Brna vlakem do Hrušovan u Brna a autobusem, kde navazuje spojení přímo z vlakového nádraží do Křepic.

Fotografie Penzion U Hájků

Penzion U Hájků
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Hájků

Velká mapa