Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Sport Abertamy, ubytování Abertamy

Penzion Sport Abertamy - Penzion Sport se nachází v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Penzion Sport Abertamy - Penzion Sport se nachází v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7 km západně od Jáchymova. Penzion Sport Abertamy je ideálním místem pro trávení: - zimní i letní dovolené - sportovní soustředění a školy v přírodě - firemní setkání, teambuildingové akce - oslavy narozenin, výročí i svatby K dispozici je úschovna lyží, kol a sauna. Parkování v areálu penzionu zdarma. Stylová restaurace s celkovou kapacitou 40 míst je ideálním místem pro pořádání setkání, oslav,… Více… svateb, ...

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 417 Kč za osobu na noc!

Penzion Sport Abertamy - Vybavení pokojů

Penzion Sport Abertamy nabízí ubytování se snídaní v 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, TV a Wifi. Možnost přistýlky je samozřejmostí.

Penzion Sport Abertamy - Okolí ubytování

V okolí penzionu jsou ideální terény pro běžkaře (Pernink, Boží Dar, Klínovec) s možností napojení na Krušnohorskou magistrálu. Pro letní měsíce jsou zde tenisové kurty a možnost pěších výletů nebo cyklostrasy.
Penzion se nachází v blízkosti skiareálu Plešivec, který lyžařům nabízí perfektně upravené sjezdovky, 3 nové moderní 4sedačkové lanovky, 100% zasněžování, dětský park, ski půjčovny včetně servisu, lyžařskou školu a bezplatné parkoviště.

Fotografie Penzion Sport Abertamy

Penzion Sport Abertamy
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Sport Abertamy

Velká mapa