Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartment Lahovice , ubytování Praha 5

Apartmán Lahovice nabízí prostorné a pohodlné ubytování pouhých 15 minut od rušného centra Prahy až pro 10 osob. Apartmán Lahovice je nově zrekonstruovaný apartmán nacházející se pouhých 15 min od rušného centra Prahy a nabízíme Vám prostorné a pohodlné ubytování až pro 10 lidí. V Apartmánu najdete kuchyň se sporákem a myčkou, jídelní část, obývací pokoj, k jehož vybavení patří i TV s plochou obrazovkou a prostornou koupelnu se sprchovým koutem i vanou.  Hosté mohou využít venkovního altánu s posezením a grilem, a také soukromé bezplatné parkoviště, abyste měli své auto vždy pod dohledem a v bezpečí. bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.    

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartment Lahovice - Vybavení pokojů

Apartmán disponuje třemi ložnicemi, kde každá disponuje manželskou postelí. Zelený pokoj má navíc k dispozici dvě rozkládací křesla jako přistýlky. V obývacím pokoji je poté možnost rozložení pohovky, která po rozložení poslouží jako přistýlka pro další dvě osoby.

Apartment Lahovice - Okolí ubytování

Okolí Apartmánu je skvělou volbou pro hosty, které zajímají: sport, romantika, jídlo a samozřejmě památky. Hosté si tu mohou v okolí zahrát tenis, či se věnovat golfu, cyklistice, jízdě na koni nebo jiným aktivitám. Co se romantiky týče, procházka po břehu Vltavy ve večerních hodinách je ve dvou velice atraktivní a za zmínku určitě stojí i zdejší restaurace. Vybrat si můžete mezi českou klasikou, mexickou Barabiznou (DOPORUČUJEME), nebo také steakhousem, či pizzou až za Vámi na Apartmán. A k nejoblíbenějším památkám zde samozřejmě patří samotné historické centrum Prahy, které Vás okouzlí především Václavským náměstím, Staroměstským náměstím s Orlojem, Karlovým mostem a Pražským hradem!
Autobusová zastávka se nachází 90 m od penzionu, vlakové nádraží 1200 m a tramvajová zastávka 1300 m.

Fotografie Apartment Lahovice

Apartment Lahovice
Zvětšit fotografii

Mapa Apartment Lahovice

Velká mapa