Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension U kostela, ubytování Český Brod

Rodinný Pension U Kostela se nachází přímo v historickém  jádru centra Českého Brodu, nabízí klidné prostředí pro prožití krásné dovolené s celou Vaší rodinou.  Rodinný pension "U kostela" se nachází přímo v historickém jádru města Český Brod, na náměstí Arnošta z Pardubic. Kapacita penzionu je 18 lůžek v 6 pokojích. Prostorná jídelna kde je možné sledovat TV. Plně vybavená kuchyňe. K dispozici je hostům pračka. Nebo využít zahradní altánek a Grilování v  zahradě . Možno si objednat : Půjčovna kol pro rodiný výlet  Odvoz na letiště nebo z letiště,Hl.nádraží  Zapůjčení automobilu  Lítačka na MHD (celodenní) 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Pension U kostela - Vybavení pokojů

Pokoje jsou prostorné s plnou výbavou včetně televize a rádia, v každém naleznete také koupelnu se sprchovým koutem. Všechny naše pokoje jsou zcela nekuřácké.

Pension U kostela - Možnosti stravování

Nabízíme možnost objednat si snídaně. Hosté mohou využít plně vybavenou kuchyňku, případně využítí možnosti grilování na zahradě.

Pension U kostela - Okolí ubytování

Rodinný pension "U kostela" se nachází přímo v historickém jádru města Český Brod, na náměstí Arnošta z Pardubic. Naleznete zde klidné a příjemné prostředí při svých pracovních, obchodních i turistických cestách do Prahy, nebo dalších míst v okolí Českého Brodu, ale také pohodlný odpočinek při průjezdu Českou republikou za svým vzdáleným cílem.
Český Brod je město ve Středočeském kraji asi 27 km západně od Kolína, 23 km od lázeňského města Poděbrad a na kraj Prahy je to kousek 17 km . Čský brod je sedmitisícové město.

Fotografie Pension U kostela

Pension U kostela
Zvětšit fotografii

Mapa Pension U kostela

Velká mapa