Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Charles square hostel, ubytování Praha 2

Charles Square Hostel se nachází v historické budově v ulici Vyšehradská přímo na Karlově náměstí naproti Faustovu domu. Charles Square Hostel se nachází v historické budově v ulici Vyšehradská přímo na Karlově náměstí naproti Faustovu domu a je otevřený celý rok. Hostel nabízí ubytování ve 2, 3, 4 , 6 lůžkových pokojích. Celkem Vám hostel může nabídnou 30 lůžek. Pro všechny pokoje je společná vybavená kuchyň s jídelním stolem a sdílené koupelny. Parkování je možné na dvoře za poplatek. Na příjezd po po 19té hodině se vztahuje poplatek 12,- € a to od 19 - 22:00, od 22 - 24 je to 20,- €  a 30,- € na  příjezd po půlnoci. Je také důležité, volat hodinu před příjezdem, aby se dala zorganizovat služba, která Vás… Více… uvede na hostel.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Charles square hostel - Vybavení pokojů

Hostel nabízí ubytování ve 2, 3, 4 , 6 lůžkových pokojích. Celkem Vám hostel může nabídnou 30 lůžek. Pro všechny pokoje je společná vybavená kuchyň s jídelním stolem a sdílené koupelny.

Charles square hostel - Okolí ubytování

Z hostelu lze dojít pěšky na Václavské náměstí, které je vzdáleno 10 minut chůze, snadno dostupné jsou i hlavní pražské památky – Karlův most, Národní divadlo, Kampa, Petřín, Malá Strana, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Židovské Město a mnoho dalších. V blízkosti hostelu se nachází i vltavské nábřeží, oblíbené místo pro procházky a odpočinek.

Fotografie Charles square hostel

Charles square hostel
Zvětšit fotografii

Mapa Charles square hostel

Velká mapa