Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


AT Pension, ubytování České Budějovice

Nedaleko centra města, v jeho klidné části, nabízí ubytování, s již více než desetiletou tradicí AT PENSION. Nedaleko centra Českých Budějovic, v jeho klidné části, nabízí ubytování, s již více než desetiletou tradicí AT PENSION. V pěti dvoulůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením, televizí a kuchyňkou můžete strávit příjemný pobyt při poznávání krás Českých Budějovic a okolí, i při krátkodobých obchodních jednáních. Ubytování vhodné též pro rodiny s dětmi, nebo s domácími mazlíčky. K pensionu dále patří zahrada, kde je možnost příjemného a klidného posezení na čerstvém vzduchu... Kvalitní ubytovaní, nepřetržitý provoz a nízká cena v AT PENSIONU je zaručena... Bezdrátové… Více… připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 410 Kč za osobu na noc!

AT Pension - Možnosti stravování

AT PENSION nabízí možnost bohaté snídaně, s rozmanitým výběrem z několika druhů jídel a nápojů... S časem podávání snídaně se rádi přizpůsobíme Vašim potřebám.

AT Pension - Okolí ubytování

AT PENSION se nachází v centru města České Budějovice, v jeho klidné části, v Havlíčkově kolonii. Je vzdálen jen několik minut pěší chůze od náměstí, které představuje většinu historické, kulturní i obchodní části města.
Autobusová zastávka se nachází 340 m od penzionu, vlakové nádraží 3300 m.

Fotografie AT Pension

AT Pension
Zvětšit fotografii

Mapa AT Pension

Velká mapa