Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel 16 U sv. Kateřiny, ubytování Praha 2

Rodinný Hotel 16 – U Sv. Kateřiny se nachází v bezprostředním sousedství botanické zahrady. Pouhých 8 minut chůze dělí Hotel 16 – U Sv. Kateřiny od Václavského náměstí, hlavního obchodního a nákupního centra Prahy. Hotel 16 - U Sv. Kateřiny nabízí 14 elegantních pokojů s romantickým výhledem do přilehlé hotelové zahrady nebo na městskou část. Všechny pokoje byly před nedávnou dobou citlivě zrekonstruovány tak, aby hosté mohli využívat nejen požadovaný komfort, ale současně i nejmodernější zařízení. Hotel je vzdálen pouhých 30minut od mezinárodního letiště Ruzyně a 15 minut jízdy z Hlavního nádraží.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel 16 U sv. Kateřiny - Vybavení pokojů

Nabízíme 14 elegantních pokojů s romantickým výhledem do přilehlé hotelové zahrady nebo na městskou část. Všechny pokoje byly před nedávnou dobou citlivě zrekonstruovány tak, aby hosté mohli využívat nejen požadovaný komfort ale současně i nejmodernější zařízení.

Hotel 16 U sv. Kateřiny - Okolí ubytování

Rodinný Hotel 16 – U Sv. Kateřiny se nachází v bezprostředním sousedství botanické zahrady . Pouhých 8 minut chůze dělí Hotel 16 – U Sv. Kateřiny od Václavského náměstí, hlavního centra Prahy. Současně je Hotel 16 – U Sv. Kateřiny v blízkosti samotného historického srdce Prahy se všemi jeho památkami, paláci a unikátním spojením různých druhů architektury.

Fotografie Hotel 16 U sv. Kateřiny

Hotel 16 U sv. Kateřiny
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel 16 U sv. Kateřiny

Velká mapa