Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Hasa , ubytování Praha 10

Jednoduchý, ale čistý hotel v klidné části Vršovic, přesto blízko do centra. Hotel HASA nabízí ubytování v 25 pokojích a 1 apartmá.  K dispozici je parkování zdarma na venkovním hotelovém parkovišti za uzamčenou bránou. Za poplatek je možné parkování v garážích (vždy nutná rezervace). V ceně ubytování je zahrnuta základní kontinentální snídaně.Po dohodě není problém, případně plná penze. Více na našich webových stránkách www.hotelhasa.cz V areálu hotelu provozujeme také zimní stadion a tenisové kurty. Na zimním stadionu probíhá bruslení pro veřejnost, brusle se dají na místě vypůjčit.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 480 Kč za osobu na noc!

Hotel Hasa - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají předsíňku a vlastní sociálni zařízení se sprchovým koutem a WC, připojení na internet zdarma.

Hotel Hasa - Možnosti stravování

V hotelu se nachází restaurace U Ledu, kde se podávají snídaně. Restaurace je otevřena i přes obědy a dle dohody lze zařídit také polopenzy.

Hotel Hasa - Okolí ubytování

V okolí najdete plno restaurací, barů a kaváren a to v docházkové vzádlenosti. Hned u hotelu je park Grébovka, nedaleko je Vyšehrad - obě místa jsou ideální k procházkám, najdou zde vyžití i rodiny s dětmi.
Pár stanic od hotelu se nachází sportoviště Slavia Praha - je zde bazén (krytý i venkovní), atletický stadion, zimní stadion a fotbalový stadion.
 
Hotel má velmi dobrou dostupnost k městské hromadné dopravě a vlakovému nádraží. 
Nachází se zde vlakové nádraží Praha Vršovice, tramvajová stanice Nádraží Vršovice a autobusová stanice Ukrajinská.

Fotografie Hotel Hasa

Hotel Hasa
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Hasa

Velká mapa