Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Padre, ubytování Ostrava

Hotel Padre se nachází v Ostravě v blízkosti Dolní oblasti Vítkovice. Najdete zde pohodlné pokoje, bezplatnou Wi-Fi a parkování na uzamykatelném parkovišti. Hotel poskytuje velmi příjemné ubytování až pro 16 dospělých a 12 dětí. Každý pokoj je vybaven satelitní televizí, kávovarem a koupelnou s toaletními potřebami zdarma. V nabídce hotelu nalezneme možnost probuzení, pokojové služby, směnárny a nebo hotelového transportu, který nás dopraví na blízké letiště Leoše Janáčka. Pro maximální pocit bezpečí se budova hotelu a parkoviště na noc zamyká a současně je na vše dohlíženo pomocí bezpečnostních kamer.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 3 578 Kč za pokoj na noc!

Hotel Padre - Vybavení pokojů

Ubytování může nabídnout:
2 pokoje typu DELUXE - odhlučněný pokoj s velmi širokou postelí s matracemi Tempur.
2 pokoje typu SUPERIOR - klimatizované, odhlučněné pokoje s královsky širokou postelí s matrací Tempur.
4 pokoje typu STANDARD - klimatizované, odhlučněné a můžete zvolit oddělená lůžka nebo královskou manželskou postel.
1 pokoj rodinného typu - pro rodiny nebo početné skupiny jsou spojené dva klimatizované, odhlučněné pokoje. Mají oddělené ložnice a koupelny, ale jsou průchozí.

Hotel Padre - Možnosti stravování

V hotelu je k dispozici restaurace pod vedením šéfkuchaře s mezinárodní zkušeností. V kuchyni jsou zejména využívány produkty místních farem a k dochucení výhradně bylinky z vlastní zahrádky.

Hotel Padre - Okolí ubytování

Do tří kilometrů nalezneme jedinečnou národní kulturní památku Dolní oblast Vítkovice. Hotel je situován na velmi dobrém místě, jelikož dopravní prostředky, restaurace, supermarkety, dětské hřiště jsou ve vzdálenosti do čtyř kilometrů.

Fotografie Hotel Padre

Hotel Padre
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Padre

Velká mapa