Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lidická Apartments, ubytování Praha 5

Apartmány Lidická Apartments se nachází v samém srdci. Prahy. Anděl je nové moderní centrum Prahy, plné obchodů, barů a restaurací v pěší vzdálenosti do historického centra. Apartmány Lidická Apartments se nachází v samém srdci. Prahy. Anděl je nové moderní centrum Prahy, plné obchodů, barů a restaurací v pěší vzdálenosti do historického centra. Apartmány jsou vybaveny tak, aby vám poskytly co největší pohodlí během vašeho pobytu, včetně vybavené kuchyně. V domě se nachází pračka a rádí vám také zapůjčíme žehličku, v teplých měsích může využívat letní terasu ke grilování. V každém apartmánu naleznete stolní počítač, abyste mohly pohodlně využívat internet. Samozřejmostí je také wifi zcela zdarma. Nabízíme… Více… vám možnost parkování na uzavřeném soukroumém parkovišti přímo v místě pobytu. Cena je 8 EUR/noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Lidická Apartments - Vybavení pokojů

Apartmány jsou vybaveny tak, aby vám poskytly co největší pohodlí během vašeho pobytu, včetně vybavené kuchyně.

Lidická Apartments - Možnosti stravování

Apartmány jsou vybaveny vybavenou kuchyní. V těsném okolí se nachází celá řada restauračních zařízení.

Lidická Apartments - Okolí ubytování

Praha je kulturně bohaté město a je zde pro Vás tolik věcí, které zde můžete dělat a které zde můžete vidět. Dáme si záležet na tom, abyste si čas strávený v Praze užili.
Apartmány jsou snadno dostupné vlastním vozem či městskou hromadnou dopravou. Po předchozí domluvě lze domluvit individuální transport z letiště Václava Havla.

Fotografie Lidická Apartments

Lidická Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Lidická Apartments

Velká mapa