Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hostel Damiell, ubytování Praha 5

Hostel Damiell. Levné ubytování v centru Prahy, najdete nás na Arbesově náměstí historické centrum města na dosah ruky. Hostel Damiell. Levné ubytování v centru Prahy, najdete nás na Arbesově náměstí  -  historické centrum města na dosah ruky. Co více si přát, než levné a kvalitní ubytování přímo v centru. Poloha Hostelu Damiell je výborná svojí dostupností ke kulturnímu, zábavnému i sportovnímu vyžití. Metrem či tramvají jste za 10 minut na Václavském náměstí nebo Staroměstském náměstí, zhruba 10 minut Vám bude trvat cesta pěšky k Pražskému hradu (na který je z některých pokojů i výhled), Karlovu mostu, Národnímu divadlu či do Botanické zahrady. 5 minut chůze je lanovka na Petřínskou rozhlednu a park. V blízkosti… Více… najdete i velké nákupní centrum Nový Smíchov. Ubytování nabízíme v 1, 2, 3, 4-lůžkových pokojích hotelového typu nebo také jen lůžka na společném pokoji. Kapacita hostelu je 65 lůžek. Pokoje se sociálním zařízením (wc, sprcha) pokoje jsou vybaveny TV, lednicí radio, rychlovarnou konvicí, skleničkami a dalším nábytkem. Vybavená kuchyňka na každém patře. Internet po celém Hostelu Damiell ZDARMA. Cenové výhody. Nabízíme zvýhodnění pro rodiny. Dítě do pěti let má ubytování ZDARMA. Cenově si na své přijdou nejen rodiny. Levné ubytování je zde i pro studenty a jednotlivce. Slevy pro skupiny při platbě předem během hlavní sezóny, slevy mimo sezonu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Hostel Damiell - Vybavení pokojů

Ubytování nabízíme v 1, 2, 3, 4-lůžkových pokojích hotelového typuy déle máme economy pokoje se sdílenou koupelnou a smíšený pokoj s 8 samostatnými lůžky.  Parkování před hostelem zdarma, hostel Damiell nemá vyhrazené parkoviště. Pokoje se sociálním zařízením (wc, sprcha) pokoje jsou vybaveny TV, lednicí radio, rychlovarnou konvicí, skleničkami a dalším nábytkem. Vybavená kuchyňka na každém patře. Internet po celém Hostelu Damiell ZDARMA.

Hostel Damiell - Možnosti stravování

Přímo vedle nás se nachází restaurce ohodnocena jednou hvězdou od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Hostel Damiell - Okolí ubytování

Nacházíme se v těsném sousedství historického centra Prahy. Z pokojů v horních patreh je výhled na Petřín a Pražský hrad!
Tramvajová zastávka je 15 metrů a metro Anděl 500 metrů

Fotografie Hostel Damiell

Hostel Damiell
Zvětšit fotografii

Mapa Hostel Damiell

Velká mapa