Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány U Gigantu, ubytování Plzeň

Apartmány u Gigantů nabízí velmi příjemné ubytování situované v klidné lokalitě v Doudlevcích, v okolí se nachází rodinné domy, vily, malé činžovní domky.  Apartmány u Gigantu nabízí velmi příjemné ubytování situované v klidné lokalitě v Doudlevcích, v okolí se nachází rodinné domy, vily, malé činžovní domky. Nově zrekonstruované garsoniéry pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-4 osoby, vybavené kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Součástí každé garsoniery je koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou vybavené novými postelemi a matracemi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 360 Kč za osobu na noc!

Apartmány U Gigantu - Vybavení pokojů

Každá garsoniera je soukromý pokoj s vlastním socialním zařízením, WC, kuchyňským koutem, WiFi připojením, TV. Pokoje jsou nově zrekonstruované, mají nové postele a matrace a jsou velmi útulné.

Apartmány U Gigantu - Možnosti stravování

K ceně je možné dokoupit snídaně za 100,- za osobu, které se podávají formou švédských stolů v cca 100 metrů vzdálené nově zrekonstruované restauraci. Zde si také pochutnáte na výborném jídle a pivu. Je možné objednat i polopenzi (200Kč / os / noc) a plnou penzi (300Kč / os / noc) v naší restauraci. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. (v rámci polopenze a plné penze je zahrnuta polévka, hlavní jídlo, bez nápoje)

Apartmány U Gigantu - Okolí ubytování

V okolí se nachází parky, řeky, také sportovní okruh, kde je možné jezdit na kolečkových bruslích, lézt po stěně, hrát tenis, volejbal, nohejbal, basketbal..
Cca 10 minut pěší chůzí od ubytování se nachází zastávka trolejbusu číslo 13, která jede přímo do centra Plzeň. Další autobus se nachází cca 4 minuty chůze a jedná se o autobus číslo 3, který jeden na Bory nebo Slovany. V týdnu lze také využít trolejbus číslo 14, který se nachází 2 minuty chůzí od ubytování a jede směrem na Bory nebo do centra Plzně.

Fotografie Apartmány U Gigantu

Apartmány U Gigantu
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány U Gigantu

Velká mapa