Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel FONTÁNA, ubytování Frymburk

Hotelový komplex je situován v překrásné Šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady. Výjimečná poloha a rozměry hotelu skýtají široké možnosti pro večírky, sportovní a relaxační pobyty, školení, konference, firemní setkání, nerušený odpočinek a zábavu a další. V hotelovém areálu se nachází 1 centrální budova a 9 dependancí. Služby a střediska v centrální budově: Restaurace Brasserie, Restaurace Fontána, Lobby bar, Letní terasa, Konferenční místnosti - salóky a učebny, celkem 8 (pro 25 - 40 osob), Relaxace a sport - sauna s venkovním bazénkem,  fitness, , tělocvična (volejbal, nohejbal, basketbal), stolní tenis, karambol, dětská herna a další. Parkoviště - nehlídané před centrální budovou i všemi dependancemi… Více… (možnost i autobusu). Garáže pro automobily a motocykly (10 stání). Možnost uložení kol. Domácí zvířata povolena (pes, kočka).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 595 Kč za osobu na noc!

Hotel FONTÁNA - Vybavení pokojů

Hotel disponuje celkovou kapacitou 87 pokojů (204 pevných lůžek a cca 160 přistýlek), z toho 66 prostorných dvoulůžkový pokojů (možnost 1 - 3 přistýlek), 15 rodinných Suitů (2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní a koupelnou) a 6 Suitů (ložnice, obývací pokoj, venkovní terasa).
Vybavení pokojů: WC/koupelna (sprcha nebo vana), telefon, SAT-TV, balkon; u Suitů venkovní terasa.

Hotel FONTÁNA - Možnosti stravování

Restaurace Brasserie, restaurace Fontána, lobby Bar - lehká jídla, polední jídla a obědová menu, výběr salátů, míchané nápoje.Letní terasa - možnost grilování a rautů (teplých, studených), zmrzlinové poháry.Koliba na Pláži - posezení na pláži v romantické zátoce Lipenského jezera, terasa, rychlé občerstvení.

Hotel FONTÁNA - Okolí ubytování

Rozsáhlá vodní plocha s hotelovou pláží nabízí ideální podmínky pro milovníky vodních sportů (plavání, jachting, windsurfing a rybolov - poplatkový lov, revíry v okolí hotelu), krásné šumavské okolí s nově upravenými stezkami pro cyklo i pěší turistiku.V zimních měsících je možné využít mnoha běžkařských stezek, které jsou udržovány v okolí hotelu, nebo cca 15 km vzdálené lyžařské centrum Kramolín a 40 km vzdálený Hochficht.
Automobilem: Černá v Pošumaví směr Frymburk, v Milné odbočit na Kovářov - Hrdoňov.Autobusem: směr Frymburk - Milná - 3 km.Vlakem: směr Černá v Pošumaví - zastávka Hůrka 12 km.

Fotografie Hotel FONTÁNA

Hotel FONTÁNA
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel FONTÁNA

Velká mapa