Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Mikulov Apartmány Magistr, ubytování Mikulov

APARTMÁNY MAGISTR - klidné ubytování v historickém centru Mikulova. KOUZELNÝ APARTMÁNOVÝ DŮM V MIKULOVĚ. Nabízíme ubytování v klidné části historického centra Mikulova. Disponujeme ubytovací kapacitou 4 apartmány, které jsou samostatné a plně vybavené. Součástí domu je zahrada s krytou terasou s kuchyní, s pohodlným posezením, jídelním stolem a výhledem na dominanty města Kozí hrádek, stojící kousek za domem, stejně tak jako vyhlášený Svatý kopeček. Tato zahradní chill-out zóna je přesně tím, co potřebujete. Zatímco budete relaxovat na pohodlných sedačkách, zacinká před Vámi sklenka vychlazeného vína, či zavoní šálek kávy. A pod vlivem této kouzelné atmosféry si tu začnete plánovat, kdy se do těchto míst znovu… Více… vrátíte. Technologie a materiály Automatické osvětlení schodiště při setmění Osvětlení kryté terasy Podlahové vytápění v celém domě včetně sprchových koutů Samostatný digitální termostat pro každou místnost Zásuvky ABB LEVIT s USB vstupem Terakotová dlažba ve vstupní chodbě Luxusní postele boxspring nebo z masivu Letní zastřešená terasa s kuchyní Luxusní italská strukturovaná 3D dlažba v pokojích v přízemí i v koupelnách Umyvadla luxusní francouzské značky Villeroy & Boch WC a bidet značky Villeroy & Boch Baterie Hansgrohe, ve sprše tropický déšť Kuchyně vybavené kvalitními přístroji Electrolux Dvůr je vydlážděn ručně vybíranými půdovkami a starými cihlami

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 575 Kč za osobu na noc!

Mikulov Apartmány Magistr - Vybavení pokojů

Apartmány jsou vkusné, útulné a vybavené s důrazem na každý detail. V obytných místnostech v podkroví je položena kvalitní laminátová podlaha, v přízemních apartmánech, stejně tak jako ve všech koupelnách, WC i v zádveřích pak pečlivě vybraná luxusní italská dlažba. Špičkové vybavovací předměty v koupelnách i na WC značky Villeroy&Bosch, kuchyňské linky se značkovými přístroji Electrolux. Restaurovaný či nový nábytek, velké a pohodlné americké tzv. boxspringové postele. Vytápění objektu je elektrické podlahové.


Přízemí
Apartmán č. 1

Dvě obytné místnosti oddělené příčkou okna do ulice


32,3 m2
2+kk
1 - 2 osoby


Apartmán č. 2

Se samostatnou ložnicí okna a prosklené dveře do dvorku


32,3 m2
2+kk
1 - 4 osoby
Apartmán č. 3

Apartmán, okna a prosklené dveře do dvorku


20,7 m2
1+kk
1 - 2 osoby
Podkroví
Luxury apartmán

Se samostatnou venkovní terasou směřující do zahrady


104,4 m2
3+kk
1 - 6 osob

Mikulov Apartmány Magistr - Okolí ubytování

Město Mikulov samo o sobě je světovým unikátem a umístění apartmánového domu pouhé 3 minuty od historického náměstí je vynikající. Oblíbené restaurace, vinařství, atd. - vše za rohem, přitom intimita a klid hostů domu není rušena hlukem náměstí. GENIUS LOCI Okolí tohoto jedinečného apartmánového domu má svou vlastní atmosféru, ze které přímo dýchá historie. Historické středověké jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou rezervací. Někdejší liechtensteinský a později dietrichsteinský zámek, stojící na výrazném skalním útesu tvoří již několik století nepřehlédnutelnou dominantu Mikulova. Kozí hrádek, stojící kousek za domem patří k jedné ze tří skalnatých dominant města Mikulova, stejně tak jako vyhlášený Svatý kopeček. Oba tyto historické skvosty jsou viditelné přímo z domu, či ze zahrady.

Fotografie Mikulov Apartmány Magistr

Mikulov Apartmány Magistr
Zvětšit fotografii

Mapa Mikulov Apartmány Magistr

Velká mapa