Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Internesto, ubytování Brno

Internesto nabízí jak soukromé apartmány pro jednotlivce nebo skupiny, tak pokoje se sdílenou koupelnou a kuchyňským koutem, které neurazí ani toho největšího cestovatelského mága. :)  Internesto se nachází na dvou adresách. Hotel vybavený apartmány, které se pronajímají pro skupiny jako celek nebo jako jednotlivé pokoje se sdílenou toaletou, sprchou a kuchyňským koutem, se nachází kousek od náměstí Svobody na ulici Veselá 14, Brno  602 00. Zde můžete využít 14 tématických pokojů od Šaliny, Parníku, Vína, Piva až po Benátky nebo New York. :) Protože snídaně umí krásně nastartovat den, nabízíme zde našim hostům snídaně za příplatek, formou all-you-can eat kontinentálního bufetu, který vlastnoručně a s péčí připravujeme.… Více… Jsme schopni gastronomicky uspokojit i vegetariány, vegany, bezlepkáče nebo bezlaktózové bohémy. :) Jen to potřebujeme vědět dopředu. Dále nabízíme apartmány s vlastním sociálním zázemím a nádherným výhledem na Špilberk na adrese Veveří 17, Brno 602 00. Zde nemáme recepci, a proto Vás poprosíme zavolat nám minimálně 15 minut předem a my vás přijdeme ubytovat osobně.   Součástí našeho hotelu jsou i dvě školící a konferenční místnosti. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 338 Kč za osobu na noc!

Internesto - Vybavení pokojů

Ať už jsi dobrodruh jdoucí pěšky tam, kam se ani Zibura neodvážil, nebo úspěšný podnikatel dobývající slibně se rozvíjející jihomoravský trh, nabídneme Ti pokoj přesně podle potřeb. Pokoje máme velké i malé, divoké i klidné, hravé i seriózní. Každý pokoj má přístup na internet přes wifi. Pokoje jsou nekuřácké, ale myslíme i na kuřáky. Ti mají k dispozici terasu ve vnitrobloku, kde můžou pozorovat, jak cigaretový dým stoupá vzhůru do oblak. Terasu je možné využít i pro grilování  - máme k zapůjčení gril. Pro nejmenší je k dipozici dětská postýlka, stačí si o ni říct. 

Internesto - Možnosti stravování

Na adrese Veselá 14 nabízíme snídaně formou bufetu. Nicméně v okolí obou našich adres, neleznete dostatek restaurací a míst k odpočinku, jak pro sebe, tak své děti. Neváhejte se zeptat recepčního, vždy Vám rádi něco doporučíme.

Internesto - Okolí ubytování

V okolí obou adres je skvělá občanská vybavenost. Blízko našich apartmánů najdete vše potřebné, protože se nacházíme přímo ve středu města.
10min pěšky od hlavního nádraží nebo hotelu Grand. Autem jedině s parkováním v blízkém Domini parku za poplatek. 

Fotografie Internesto

Internesto
Zvětšit fotografii

Mapa Internesto

Velká mapa