Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Internesto, ubytování Brno

Internesto nabízí jak soukromé apartmány, tak i ty se sdílenou koupelnou, které neurazí ani toho největšího cestovatelského mága. :)  Internesto se nachází na dvou adresách. Hotel vybavený apartmány se sdílenými prostory se nachází kousek od náměstí Svobody na ulici Veselá 14, Brno  602 00. Zde můžete využít 14 tématických pokojů od šaliny, parníku, vína, piva až po rakev. :) Dále nabízíme apartmány s vlastním sociálním zázemí a nádherným výhledem na Špilberk. Apartmány se nachází na ulici Veveří 17, Brno 602 00. Zde nemáme recepci, a proto Vás poprosíme pokud nám dáte vědět minimálně 15 minut předem, abysme vás zavedli do apartmánu. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 478 Kč za osobu na noc!

Internesto - Vybavení pokojů

Ať už jsi dobrodruh jdoucí pěšky tam, kam se ani Zibura neodvážil, nebo úspěšný podnikatel dobývající slibně se rozvíjející jihomoravský trh, nabídneme ti pokoj přesně podle potřeb. Pokoje máme velké i malé, divoké i klidné, hravé i seriózní.

Internesto - Možnosti stravování

Na adrese Veselá 14 nabízíme snídaně formou bufetu. Nicméně v okolí obou našich adres, neleznete dostatek restaurací a míst k odpočinku, jak pro sebe, tak své děti. Neváhejte se zeptat recepčního, vždy Vám rádi něco doporučíme.

Internesto - Okolí ubytování

V okolí obou adres je skvělá občanská vybavenost. Blízko našich apartmánů najdete vše potřebné, protože se nacházíme přímo ve středu města.

Fotografie Internesto

Internesto
Zvětšit fotografii

Mapa Internesto

Velká mapa