Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


hotel Dalimil, ubytování Praha 10

Moderní hotel Dalimil se nachází v centrální části Prahy, v klidném prostředí pražské čtvrti Žižkov. Moderní hotel Dalimil se nachází v centrální části Prahy, v klidném prostředí pražské čtvrti Žižkov. Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

hotel Dalimil - Vybavení pokojů

Hotel má 53 útulných pokojů, ve dvou spojených pětipodlažních budovách, všechny s koupelnou (vana/sprcha) a toaletou. V každém z pokojů mají hosté možnost sledovat televizi včetně satelitních programů. Telefonické hovory mohou být uskutečněny z hotelových telefonů, kterými je možno objednávat doplňkové služby prostřednictvím recepce, volání v rámci hotelu je zdarma.

hotel Dalimil - Možnosti stravování

Hotel nabízí restauraci s kapacitou 60 míst, která poskytuje tradiční českou ale i mezinárodní kuchyni. Snídaně se podávájí formou bufetového stolu. V letních měsících nabízí příjemné posezení v hotelové zahrádce.

hotel Dalimil - Okolí ubytování

Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží. 
Vyšehrad patří mezi nejvýznamnější místa české historie, mezi kolébky českých politických i kulturních dějin. Toto místo, tyčící se na tokem Vltavy bylo podle vědeckých poznatků osídleno již v pravěku i když dochované zprávy jsou z doby pozdější. Původně se tomuto hradišti říkalo Chrasten a již v první polovině 11. století zde stál Vyšehrad. Na hlavní místo země ho povznesl kníže Vratislav, který se sem z důvodu sporů se svým bratrem Jeronýmem, pražským biskupem, přestěhoval z Pražského hradu. Vyšehrad se tak stal sídlem knížete a později krále. Byl zde vybudován románský hrad s knížecím palácem, bazilika sv. Petra a Pavla s kapitulou, která byla od roku 1070 podřízena přímo papeži, rotunda sv. Martina a bazilika sv. Vavřince.
Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 600 m Centrum: 600 m Vlakové nádraží: 600 m Letiště: 15000 m Metro: 600 m.

Fotografie hotel Dalimil

hotel Dalimil
Zvětšit fotografii

Mapa hotel Dalimil

Velká mapa