Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Sportcentrum Brandýs, ubytování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Naše SPORTOVNÍ CENTRUM je ideálním místem pro trénink a relaxaci situované v klidné části města Brandýs nad Labem. Sportcentrum nabízí možnost tréninkových pobytů sportovních klubů, odborných školení a seminářů, pořádání turnajů a mistrovství v různých sportovních disciplínách, organizování přátelských utkání, firemní teambuilding, fitness, rekreační plavání a další služby v oblasti sportu a rekreace. Naše SPORTOVNÍ CENTRUM je ideálním místem pro trénink a relaxaci situované v klidné části města Brandýs nad Labem. Sportcentrum nabízí možnost tréninkových pobytů sportovních klubů, odborných školení a seminářů, pořádání turnajů a mistrovství v různých sportovních disciplínách, organizování… Více… přátelských utkání, firemní teambuilding, fitness, rekreační plavání a další služby v oblasti sportu a rekreace. V hotelu nabízíme ubytování ve 40 pokojích s celkovou kapacitou 120 lůžek - 37 x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlek. Personál hotelu mluví česky, anglicky a německy. Hotel Sportcentrum má vlastní parkoviště. Nabízíme také ubytování na turistické ubytovně v jedno, dvou a více lůžkových pokojích. Ubytovna má vlastní terasu. Při ubytování v ubytovně může být tuzemským organizovaným turistům (skupinám) s vlastním vybavením poskytnuta sleva.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za pokoj na noc!

Sportcentrum Brandýs - Vybavení pokojů

Vlastní sprcha a WC, lednice, TV se satelitním příjmem,  Pro zvláště vysoké hosty jsou některé pokoje vybaveny lůžky délky 2,3 m.

Sportcentrum Brandýs - Možnosti stravování

V hotelu je jídelna s kapacitou 60–80 míst, včetně uzavřeného salonku pro 12 osob. Nabízíme menu, tradiční česká jídla i speciality na objednávku včetně vegetariánských jídel. Dále připravujeme minutky a speciality domácích i světových kuchyní, široký výběr teplých i studených nápojů.

Fotografie Sportcentrum Brandýs

Sportcentrum Brandýs
Zvětšit fotografii

Mapa Sportcentrum Brandýs

Velká mapa