Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HomePension, ubytování Praha 4

Rodinný pension "HomePension" v Praze Kunraticích, je nově otevřen od měsíce března 2018. Nachází se v klidné lokalitě Praha 4, Kunratice na ulici Ještědská 1253/7 a to v samé blízkosti historického centra Kunratic HomePension se nachází 10km od historického centra Prahy a to na příjezdu z dálnice D1 exit 2A, v blízkosti OC Chodov.  Ubytování nabízíme ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích, kapacita penzionu je 10 lůžek. K dispozici je i salónek s kapacitou 12 míst, ve kterém se podává snídaně. V areálu penzionu je parkoviště, zabezpečené kamerovým systémem. Na recepci HomePensionu Vás profesionálně obslouží náš personál, který Vám ochotně poradí při případných problémech, nebo Vám nabídne bohatou inspiraci na… Více… využití volného času.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HomePension - Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, každý pokoj má prostorný balkon s výhledem do zahrady. Na pokojích je rychlovarná konvice, čaj, káva, televize s plochou obrazovkou, Wi-Fi.

HomePension - Okolí ubytování

Pension se nachází v blízkosti Kunratického lesa, Kunratických rybníků, Průhonického parku a dále pak 4km od Aquapalace Praha.
Asi 150m od pensionu se nachází zastávka MHD, odtud se dostanete na stanici metra C, které Vás dopraví do historického centra Prahy. Délka cesty je cca 30min. Pokud přijedete vlastním vozem, můžete využít P+R parkoviště v OC Chodov, které je 1,8km od pensionu. Cena za celodení stání 20,- Kč, podmínkou je  při placení parkovného doložit jízdenku MHD a tím prokázat, že jste použili do centra Prahy MHD. 

Fotografie HomePension

HomePension
Zvětšit fotografii

Mapa HomePension

Velká mapa