Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartments Happy Days , ubytování Praha 10

Apartments Happy Days se nacházejí v historické budově čtvrti Žižkov.  Apartments Happy Days se nacházejí v historické budově čtvrti Žižkov.  Apartmány Happy Days v Praze splňují požadavky i těch nejnáročnějších hostů - útulný interiér, komfortní nábytek pro odpočinek, plně vybavenou kuchyň, komfortní koupelnu. Připojení k internetu je v apartmánech dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartments Happy Days - Vybavení pokojů

OREBITSKA SMALL STUDIO 307
Apartmány se nacházejí v historické budově čtvrti Žižkov. Budova má výtah. Určeno pro 1-2 osoby, vybavené manželskou postelí.Apartmán je vybaven satelitní TV, bezplatným Wi-Fi, plně vybavenou kuchyní (lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), žehličku s žehličkou.V koupelně najdete fén a ručníky a ložní prádlo je k dispozici zdarma.Tyto prostorné apartmány jsou ideální pro rodinnou dovolenou nebo romantickou dovolenou.
 
STUDIO APARTMENT OREBITSKA 322
Apartmány se nacházejí v historické budově čtvrti Žižkov. Budova má výtah. Určeno pro 1-2 osoby, vybavené manželskou postelí. Apartmán je vybaven satelitní TV, bezplatným Wi-Fi, plně vybavenou kuchyní (lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), žehličku s žehličkou. V koupelně najdete fén a ručníky a ložní prádlo je k dispozici zdarma. Tyto prostorné apartmány jsou ideální pro rodinnou dovolenou nebo romantickou dovolenou.
 
 

Apartments Happy Days - Okolí ubytování

Historický dům postavený koncem 19. století byl kompletně zrekonstruován a zachoval kouzlo a barvu staré Prahy s moderním komfortem. Byt se nachází v těsné blízkosti centra staré Prahy. Do centra Václavského náměstí se dostanete za 10 minut, na hlavní nádraží - 7 minut. Vynikající dopravní spojení do celého historického centra - trasa autobusu číslo 133, zastávka je vzdálená 100 metrů. Nejbližší stanice metra jsou Florenc (7 minut chůze), Hlavni nadrazi (7 minut chůze).
Okolí apartmánů nabádá k procházce kdykoli během roku. V blízkosti se nachází Vítkovský vrch a Park Parukarkhka. Vedle největších nákupních center - Flora, Palladium a IMAX. V blízkosti bytu je mnoho levných, typicky českých pivních barů a restaurací, kde můžete ochutnat skutečné české pivo.

Fotografie Apartments Happy Days

Apartments Happy Days
Zvětšit fotografii

Mapa Apartments Happy Days

Velká mapa