Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem Vrchlabí, ubytování Dolní Branná

Apartmány a chalupy pod Liščím Kopcem nabízí velmi příjemné ubytování na okraji krkonošského města Vrchlabí.  Apartmány a chalupy pod Liščím Kopcem nabízí velmi příjemné ubytování na okraji krkonošského města Vrchlabí.  Hosté se zde mohou ubytovat v mobilních a apartmánových domech pro 4  až 12 osob 2 x mobilní dům ( komfortně je každý pro 4 osoby) 1 x apartmán pro 10 osob 1 x srub pro 12 osob Automobily lze parkovat přímo v areálu. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 360 Kč za osobu na noc!

Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem Vrchlabí - Nabízené služby

Přijeďte za zážitky
www.yellow-point.cz

Také adrenalinové zážitky jsou velmi oblíbené a stále více hostů této nabídky využívá. Každý den v hlavní sezoně je možné využít aktivit spolupracující agentury, společnosti Yellow Point a K+K SKI School, dle přesného časového harmonogramu. Běžecké tratě, které začínají přímo na hranici našeho areálu jsou krásně projeté a udržované


Výhodné slevy
www.ski-school.cz

Nabízíme slevy agentury Yellow Point a K+K na letní i zimní období. Lyžařské školy a půjčovny. Na letní aktivity: lanový park, čtyřkolky, koloběžky, půjčovny kol.....(Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Jánské Lázně). Slevy vám budou poskytnuty při příjezdu.

Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem Vrchlabí - Okolí ubytování

Apartmány a chalupy pod Liščím Kopcem se nachází na okraji města Vrchlabí, v krásném prostředí krkonošské přírody, zhruba 1km od centra města a 5km od lyžařského areálu Herlíkovice.

Fotografie Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem Vrchlabí

Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem Vrchlabí
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem Vrchlabí

Velká mapa