Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Drink Club, ubytování Hradec Králové

Rodinný penzion Drink Club Vám celoročně nabízí diskrétní a klidné levné ubytování v Hradci Králové.  Rodinný penzion Drink Club Vám celoročně nabízí diskrétní a klidné levné ubytování v Hradci Králové.  Ubytování v penzionu nabízíme v pokojích nebo apartmánech.  V areálu penzionu se nachází parkoviště s uzamykatelnou bránou. Ubytování v penzionu Drink Club v Hradci Králové je vhodné pro rodinnou rekreaci, ale i pro ubytování na pracovních cestách, víkendových výletech apod.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Penzion Drink Club - Vybavení pokojů

Pokoje jsou samostatné, vybavené sociálním zařízením. V přízemí se nachází restaurace s barem. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí a WIFI připojením na internet. Apartmány nabízíme s velkým kuchyňským koutem. Apartmán "Luxus I" má navíc vlastní saunu.

Penzion Drink Club - Možnosti stravování

Příjemné posezení v restauraci, která je umístěna ve spodní části penzionu.

Penzion Drink Club - Okolí ubytování

Umístění penzionu je v dosahu veřejné městské dopravy a 20min chůze od starého městského centra. Nedaleko se nachází krytý plavecký bazén, nebo letní městské koupaliště. V letním období je možno jezdit do nedalekých Orlických hor, kde je možná cykloturistika. V zimním období si užijete radovánek na lyžích, nebo snowboardu.

Fotografie Penzion Drink Club

Penzion Drink Club
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Drink Club

Velká mapa