Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Sharingham, ubytování Brno

Tříhvězdičkový Hotel SHARINGHAM nabízí komfortní ubytování v Brně na ulici Vídeňská 1. Tříhvězdičkový Hotel SHARINGHAM nabízí komfortní ubytování v Brně na ulici Vídeňská 1. Hotel je umístěn v těsné blízkosti brněnských veletrhů a výstav, Kajot arény a Mendlova náměstí. Svoji polohou s výbornou dostupností do centra města patří k vyhledávaným hotelům v Brně. Od dálnice D1 nás dělí jen dvě světelné křižovatky. Hotel Sharingham nabízí ubytování ve 22 nekuřáckých pokojích typu standard, businessa jednoho apartmá. Nedílnou součástí hotelu je konferenční sál pro 60 osob a jednací apartmá pro 11 osob. K dispozici je nejmodernější technické vybavení obou místností. Parkování je možné přímo v… Více… areálu hotelu. Parkoviště je snímáno kamerovým systémem.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Hotel Sharingham - Vybavení pokojů

Pokoj STANDARD
samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem, LCD TV s kabelovou televizí, telefon, internetová přípojka + Wi-Fi

Pokoj BUSINESS
vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, LCD TV s kabelovou televizí, telefon, internetová přípojka + Wi-Fi, kávový a čajový servis
Pokoje jsou situovány na klidnou stranu hotelu a skýtají výhled na řeku Svratku. Všechny pokoje tohoto typu jsou dvoulůžkové.

Apartmá
Designově vybavené apartmá s balkónem a výhledem na řeku Svratku. K jeho vybavení patří moderní kuchyně, prostorná ložnice s šatnou a obývací kout s LCD televizorem. Koupelna je zařízena v teplých oranžových tónech, které vévodí velká vana. Nedílnou součástí je internetové připojení přes LAN a Wi-Fi.

Fotografie Hotel Sharingham

Hotel Sharingham
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Sharingham

Velká mapa