Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Metamorphis , ubytování Praha 1

Hotel Metamorphis nabízí luxusní čtyřhvězdičkové ubytování v centru Prahy a  nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí v blízkosti Václavského náměstí. Srdce historického centra Prahy, v místě zapsaném na listinu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Hotel Metamorphis nabízí luxusní čtyřhvězdičkové ubytování v centru Prahy a  nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí v blízkosti Václavského náměstí. Hotel nabízí ubytování v 12 pokojích, vč. apartmá a suite, které jsou vkusně situovány v původní historické budově. Pokoje jsou vybaveny veškerým komfortem, některé z nich nabízí také výhled na Ungelt a Týnský chrám. Hotel nabízí restauraci „Vabene“. Možnost parkování… Více… v prostoru hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Metamorphis - Vybavení pokojů

Metamorphis nabízí ve svých pokojích překrásné ubytování v historickém centru Prahy včetně luxusních aprtmá/suite. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou/vanou a WC. Možnost přistýlky na vybraných pokojích (postýlka pro dítě na požádání zdarma k dispozici).
Součástí kažého pokoje je satelitní televize, klimatizace, minibar, telefon s přímou linkou, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, internet Wifi/ nebo LAN zdarma.
Nesspreso kávovar na pokojích, čaj zdarma.
O doplňkové služby můžete požádat na recepci - jsou připraveny právě pro Vás (praní, žehlení, nabídky okružních jízd, tranfery apod.)! Navštivte naše stránky a vyberte si jednu, nebo všechny z nich! http://www.metamorphis.cz/.
Recepce s nonstop službou nabízí individuální a profesionální přístup ke každému hostovi.
Parkování možné v hotelu.
Ubytování zvířat je možné po předchozí domluvě s hotelem: 10€/noc.

Hotel Metamorphis - Možnosti stravování

Snídaně na pokoji v ceně pokoje
Restaurace otevřena 7:30 - 23:00
Letní zahrádka - duben až říjen

Hotel Metamorphis - Okolí ubytování

Hotel Metamorphis se nachází v samotném srdci Prahy. Staroměstské a Václavské náměstí jsou vzdáleny pouhých pět minut chůze. V okolí hotelu je nespočet restaurací, barů a nákupních příležitostí.
Automobilem až do hotelu.

Fotografie Hotel Metamorphis

Hotel Metamorphis
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Metamorphis

Velká mapa