Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Zámek Račice, ubytování Račice-Pístovice

Zámek Račice – dovolená v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem. NOVĚ MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V POKOJÍCH PŘÍMO NA ZÁMKU. PŘIJEĎTE SI K NÁM PRO ZÁŽITEK! Ubytujte se v zámeckém areálu v Račicích! Přímo na zámku ve dvou- až pětilůžkových turistických pokojích se zcela novým nábytkem z masivního buku, nebo v předzámčí v pokojích a apartmánech.  Celková kapacita ubytovacího zařízení v areálu je 103 lůžek. Vzdálenost mezi předzámčím (35 lůžek) a hlavní budovou zámku (68 lůžek) je necelých 100 metrů. Parkovat automobily můžete na bývalém hřišti, které je součástí areálu. Jízdní kola a koloběžky uložíte v uzamykatelné kolárně. V předzámčí najdete apartmány až pro 8 osob (tři… Více… ložnice), dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, a pokoje pro 2 až 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky.Celková ubytovací kapacita předzámčí je 35 osob. Apartmán se dvěma pokoji a kuchyňským koutem poslouží až čtyřem hostům. Pro skupinky pak nabízíme dva apartmány se třemi pokoji. Jeden z těchto apartmánů pojme až 7 a druhý až 8 hostů. Zajímavostí apartmánu pro 7 osob je romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku. Každý z obou posledně uvedených apartmánů disponuje koupelnou se dvěma sprchovými kouty, dvěma WC a až třemi umyvadly a prostornou kuchyní. Při plném obsazení pokoje či apartmánu vychází velmi příznivá cena od 320 Kč za osobu a noc. Hlavní budova zámku Vám nabízí ubytování v turistiských pokojích. K dispozici je jeden dvoulůžkový pokoj s umyvadlem, 4 třílůžkové (z toho jeden s umyvadlem), 11 čtyřlůžkových a dva pětilůžkové pokoje, z nichž jeden je tvořen dvěma místnostmi. Oba pětilůžkové pokoje jsou vybaveny umyvadlem.Všechny pokoje na zámku jsou vybaveny novými postelemi z masivního buku a novými komfortními matracemi, a tak i přes jednoduché vybavení v kombinaci s překrásným prostředím okolí zámku tak poskytují vysoký komfort spaní.Celková ubytovací kapacita hlavní budovy zámku je 68 osob.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Zámek Račice - Vybavení pokojů

Apartmán A1 pro 7 až 8 osob, se třemi ložnicemi
Apartmán v předzámčí A1 se třemi ložnicemi má vstup po schodišti z nádvoří. Z chodby, která je společná pro pokoj P1, je přístup do koupelny se dvěma sprchovými kouty, dvěma umyvadly a dvěma WC kabinami. Z téže chodby se vstupuje do obývacího pokoje o rozloze cca. 22 m2 s kuchyňským koutem. Odtud je pak průchod do obytné části se třemi pokoji. Na stejném podlaží jako obývací pokoj je jeden dvoulůžkový pokoj s plochou cca. 12,8 m2 a  jeden třílůžkový pokoj 23,76 m2. Po schodišti se dostanete do hradební věžičky – bašty s perlou tohoto apartmánu – romantickým dvoulůžkovým pokojem o rozloze 23,74 m2 s výhledem na zámecký park.
Apartmán A2 pro 2 až 4 osoby
Největší místností apartmánu A2 v předzámčí pro 2 až čtyři osoby je prostorný obývací pokoj o rozloze cca. 30m2 s kuchyňským koutem. Zde je kromě obvyklého mobiliáře pohodlná designová pohovka Cubetto II, kterou lze rozložit na dvoulůžko 160 x 200 cm s parametry  vyhovujícími postelím pro hotely. Odtud se prochází do menší  ložnice (cca. 13,3 m2) s dvoulůžkem. K ložnici přiléhá koupelna s toaletou a sprchovým koutem.
Apartmán A3 pro 8 osob, se třemi ložnicemi
Apartmán A3 v předzámčí má tři ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Jedna z ložnic je podobně jako koupelna přístupná samostatně z chodby. Je třílůžková  a má plochu 25,5 m2. Do dalších dvou ložnic je přístup z obývacího pokoje o ploše 39,5 m2. Větší z těchto ložnic je třílůžková a má plochu 22,66 m2. Také dvoulůžkový pokoj svou plochou 15,6 m2 poskytuje hostům vyhovující komfort.
Pokoje typu P pro 2 osoby, s vlastní koupelnou
Každý ze tří pokojů typu P v předzámčí má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Postele jsou uspořádány jako dvoulůžko, přičemž v pokojích P1 a P2 lze postele přesunout do uspořádání „twin“ jako samostatná lůžka. Každý z pokojů P1 až P3 má také k dispozici kuchyň na chodbě. Rozlohy pokojů P1 až P3 jsou  od 13,11 do 20,52 m2.
Pokoje typu B se sdílenou koupelnou a kuchyní
Pokoje typu B v předzámčíjsou v ubytovně v předzámčí tři – čtyřlůžkový B1 o ploše 24,3 m2, třílůžkový B2 s plochou 18,42 m2 a dvoulůžkový B3  s plochou 13,32 m2; Hosté těchto pokojů mohou využít společnou kuchyň a koupelnu, obojí v dosahu několika kroků po chodbě. 
Ubytování přímo na zámku: Turistické pokoje pro 2, 3, 4 a 5 osob 
Hlavní budova zámku je od budovy předzámčí oddělena dvěma na sebe navazujícími nádvořími a je vzdálena necelých 100 metrů.
V hlavní budově zámku je 18 pokojů se základním, ale zcela novým vybavením. V každém pokoji jsou skříně a postele z masivního buku s komfortními matracemi, věšáky na oděvy, lednička s mrazicí přihrádkou.
Jeden dvoulůžkový, 4 třílůžkové, 11 čtyřlůžkových a dva pětilůžkové pokoje umožňují pobyt až 68 hostům přímo v hlavní budově zámku. V jednom dvoulůžkovém, v jednom třílůžkovém a v obou pětilůžkových pokojích je k dispozici umyvadlo se studenou vodou.
Všem hostům jsou pak k dispozici koupelny a toalety na všech 3 podlažích.
Další umyvadla se studenou vodou jsou k dispozici v klubovnách a společenských místnostech, kterých je celkem 5.

Zámek Račice - Okolí ubytování

 Při svém pobytu v areálu račického zámku se můžete vydat třeba cyklostezkou Srdcem jižní Moravy, navštívit unikátní přírodní areál Velká dohodanebo přírodní park s naučnou stezkou Rakovecké údolí. Pouhých 10 km vzdálený Vyškov s Dinoparkem a se zookoutkem s Babiččiným dvorečkem je také výletním cílem, který byste si neměli nechat ujít.

Fotografie Zámek Račice

Zámek Račice
Zvětšit fotografii

Mapa Zámek Račice

Velká mapa