Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Měšťan, ubytování Jindřichův Hradec

Penzion Měšťan nabízí ubytování v centru Jindřichova Hradce, ve druhém patře historického domu v Panské ulici.  Penzion Měšťan nabízí ubytování v centru Jindřichova Hradce, ve druhém patře historického domu v Panské ulici.  Máme šest dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a 1 apartment pro 4 osoby, který je vhodný pro rodinu s dětmi. Penzion má vlastní pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 300 Kč za pokoj na noc!

Penzion Měšťan - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v prostorných, moderně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, sprchovým koutem a televizí. 
Dvojlůžkové pokoje jsou standardně vybaveny. V každém pokoji je televize, připojení na internet a sociální zařízení. V ceně je zahrnuta snídaně.
Apartment je standardně vybaven. Nachází se v něm kuchyňská linka, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sporák a lednice. Je vhodný pro rodinu s dětmi. V ceně je zahrnuta snídaně.

Penzion Měšťan - Možnosti stravování

V přízemí penzionu se nachází restaurace Kozlovna. Je zde příjemné posezení i venkovní terasa. Vaří se zde hotová i minutková jídla.

Penzion Měšťan - Okolí ubytování

Jindřichův Hradec má pěkné historické centrum, sevřené z jedné strany řekou Nežárkou a z druhé rybníkem Vajgarem. Mezi hlavní lákadla patří hrad a zámek, muzeum Jindřichohradecka s Krýzovými jesličkami, a dvě úzkorozchodné železnice, mířící do Nové Bystřice a Obrataně.
Rodinám s dětmi udělá radost jindřichohradecký aquapark se spoustou vodních atrakcí. Také se zde nachází Aqua show sv. Florián. Unikátní aqua show, která je druhá svého druhu v Evropě, je spuštěna každý den od 9:00 do 19:00 vždy v celou hodinu v obchodně-medicínském centru sv. Florián v Jindřichově Hradci. Kombinace světelných efektů, videoprojekce a obrazců za pomoci padající vody poskytuje nádhernou podívanou.

Fotografie Penzion Měšťan

Penzion Měšťan
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Měšťan

Velká mapa