Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Rejžák, ubytování Harrachov

Penzion Rejžák nabízí ubytování přímo u Ski areálu Rýžoviště v Krkonoších, který je součástí města Harrachov.  Penzion Rejžák nabízí ubytování přímo u Ski areálu Rýžoviště v Krkonoších, který je součástí města Harrachov.  Dominantu města tvoří proslulý areál skokanských můstků na Čertově hoře přímo nad Harrachovem. Oblast Harrachova i celých Krkonoš (KRNAPu) nabízí nepřeberné množství různých celoročních aktivit uprostřed nádherné, téměř nedotčené přírody. Je to ideální lokalita pro příznivce zimních sportů, cyklistiky, milovníky přírody nebo pěší turistiky. V objektu se nachází úschovna lyží a prostor pro jízdní kola. Celková kapacita je 8 lůžek ve dvou apartmánech včetně přistýlek.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 750 Kč za pokoj na noc!

Penzion Rejžák - Vybavení pokojů

Ubytování Rejžák disponuje vkusně zařízenými dvěma třílůžkovými apartmány s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (toaleta + sprchový kout). Každý pokoj má i malou vybavenou kuchyň. Oba apartmány mají televizní přijímač se satelitem, připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi a k dispozici je také lednice.

Penzion Rejžák - Možnosti stravování

Bistro REJŽÁK nabízí 30 míst k sezení, terasu a venkovní gril. Bar nabízí občerstvení nejen pro lyžaře. Pochutnat si můžete třeba na haluškách, slovenské kyselačce, italských lasagních nebo na aktuální nabídce. Bistro je vhodné také pro soukromé oslavy a akce. 

Fotografie Penzion Rejžák

Penzion Rejžák
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Rejžák

Velká mapa