Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Hrocha, ubytování Josefův Důl

Penzion U Hrocha leží uprostřed vlastních pozemků na okraji obce Horní Maxov ve výšce 730 m n.m. Pro svou polohu uprostřed přírody je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, lyžařské výcviky a výpravy sportovních nadšenců nebo firemní akce.  Penzion U Hrocha leží uprostřed vlastních pozemků na okraji obce Horní Maxov ve výšce 730 m n.m. Pro svou polohu uprostřed přírody je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, lyžařské výcviky a výpravy sportovních nadšenců nebo firemní akce.  Vzhledem k tomu, že touto lokalitou prochází řada turistických stezek , je penzion vhodným místem jak pro letní, tak i pro zimní rekreaci a sportovní aktivity. V létě je tato oblast rájem především pro… Více… cyklisty a pěší turisty. V zimě si pak v okolí přijdou na své lyžaři, kteří zde naleznou řadu běžeckých stop, včetně 155 km dlouhé Jizerské magistrály. Vyznavači sjezdového lyžování mají k dispozici ski areály na Severáku, Bedřichově, Tanvaldském Špičáku a další. Tato lyžařská středisky jsou vzdálena 3 až 8 km od penzionu. Návštěvníkům restaurace i ubytovaným hostům je také k dispozici letní terasa a velmi dobře vybavený areál dětského hřiště s řadou atrakcí pro nejmenší. V areálu penzionu, který má k dispozici kolem 5000m2 zelené plochy, je vybudováno zastřešené posezení s otevřeným ohništěm, udírnou a grilem. Penzion pro své návštěvníky pořádá i řadu akcí jako je např. dětský den, grilování s živou hudbou aj. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti , které je monitorováno kamerovým systémem. Hosté penzionu také mohou posedět u ohniště a opéci si zde buřty, nebo ochutnat další pochoutky připravené na lávovém grilu nebo v udírně. Veškeré vnitřní prostory penzionu včetně všech pokojů jsou obloženy dřevem, které dokresluje příjemnou atmosféru prostředí horské chaty. Poloha penzionu a rozložení jeho pokojů, umožňují ubytovaným ničím nerušený pobyt uprostřed okolní přírody, do které směřují i okna všech pokojů. Hosté mají k dispozici lyžárnu a dále i salonek, který slouží jako jídelna a společenská místnost s velkoplošnou televizí. Přenosnou televizi si mají možnost hosté zapůjčit i na pokoj. Stravování hostů je zajištěno v restauraci, která je součástí penzionu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 265 Kč za osobu na noc!

Penzion U Hrocha - Vybavení pokojů

Penzion disponuje 9 pokoji s celkem 38 lůžky. V současné době jsou vlastním sociálním zařízením v podobě WC a sprchy nebo vany vybaveny celkem 2 pokoje. Další dva pokoje mají umyvadlo. Pro ubytované z ostatních pokojů je k dispozici společné sociální zázemí (WC a sprchy) – oddělené pro muže a ženy.

Penzion U Hrocha - Možnosti stravování

V penzionu je každý den v době od 11.00 do 22.00 otevřena útulná restaurace, ve které ubytovaní a ostatní návštěvníci, mají možnost ochutnat tradiční česká jídla nebo i místní speciality. Penzion je vybaven také nekuřáckým salonkem , který ubytovaným slouží jako jídelna nebo společenská místnost. V salonku je umístěna i velkoplošná plazmová televize. Do vlastní restaurace se vchází letní terasy. Z této terasy, orientované na jih, je výhled do okolní přírody i na areál přilehlého dětského hřiště.
 

Fotografie Penzion U Hrocha

Penzion U Hrocha
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Hrocha

Velká mapa