Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Vanessa Brno, ubytování Brno

Penzion Vanessa je nově zrekonstruovaný romantický penzion v klidné lokalitě v těsné blízkosti jundrovských lesů. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou a dopřejte si odpočinkový pobyt v blízkosti Brněnské přehrady.Přijďte si odpočinout do našich komfortních pokojů různých velikostí a po namáhavém dni si odpočněte v naší prostorné zahradě s posezením.  Penzion Vanessa  je nově zrekonstruovaný romantický penzion v klidné lokalitě v těsné blízkosti jundrovských lesů. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou a dopřejte si odpočinkový pobyt v blízkosti Brněnské přehrady.Přijďte si odpočinout do našich komfortních pokojů různých velikostí a po namáhavém dni si odpočněte v naší prostorné zahradě s posezením.  Pro… Více… Vaši relaxaci máme přímo na pokoji privátní saunu, masážní vanu, samozřejmostí je vybavení pokoje TV a wifi. Máme dlouhodobé zkušenosti, proto když hledáte ubytování Brno v Jundrově, očekávejte profesionální přístup a příjemný personál, který se postará o Váš ničím nerušený odpočinek. Penzion Vanessa  - romantická idyla uprostřed brněnského shonu. Přijďte zrelaxovat Vaše tělo i duši.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Vanessa Brno - Vybavení pokojů

VIP APARTMÁ o rozloze cca 30m2 se nachází vířivá vana a terasa s posezením a výhledem do zahrady a na jundrovské lesy. Ve VIP apartmá se mohou pohodlně ubytovat 2-3 osoby.
Vybavení pokoje: výhled do zahrady, terasa, LCD televizor, psací stůl, vitrína, sklenice na víno, posezení, masážní vana s LED osvětlením, sprcha, toaleta, lednice, velká skříň, 1x extra velká manželská postel 200×210, 1x jednolůžko 100×210, hotelový koberec/dlažba
TROPIC apartmán nabízí kromě masážní vany s hvězdným nebem navíc privátní saunu a obývací pokoj s příjemným posezením. Kapacita pokoje je 2-4 osoby.
Vybavení pokoje: výhled do zahrady, LCD televizor, posezení, masážní vana s extra intimním osvětlením, sprcha, toaleta, lednice, skříň, 1x manželská postel, hotelový koberec/dlažba
LOTUS pokoj nabízí manželskou postel a masážní vanu.
Vybavení pokoje: výhled do zahrady, TV s plochou obrazovkou + satelitní programy, masážní vana s LED intimním osvětlením, toaleta, lednice, psací stůl, 1x velká manželská postel, hotelový koberec/dlažba
HARMONY pokoje – dvoulůžkový pokoj, masážní vana. Ponořte se do masážních trysek a vnímejte pocit spokojenosti všemi smysly.
Vybavení pokoje: masážní vana s intimním osvětlením, toaleta, 1x velká manželská postel, hotelový koberec/dlažba
KLASIK pokoje> – dvoulůžkový se sprchou a toaletou.
Vybavení pokoje: 2x lůžko, LCD televizor, psací stůl, sprcha, toaleta, hotelový koberec/dlažba
                      - jednolůžkový se sprchou a toaletou.
Vybavení pokoje: 1x velké lůžko, LCD televizor, psací stůl, sprcha, toaleta, hotelový koberec/dlažba

Penzion Vanessa Brno - Možnosti stravování

V blízkosti našeho penzionu najdete hned několik zajímavých restaurací. Doporučujeme zejména stylovou restauraci v námořnickém stylu Na Piavě, která se nachází přímo na břehu řeky Svratky, jen 5 minut chůze od našeho penzionu.

Penzion Vanessa Brno - Okolí ubytování

V horkých letních dnech Vás jistě potěší blízkost známé Brněnské přehrady, u které jste autem za přibližně 10 minut – můžete také využít unikátní brněnské lodní přepravy a stylovým parníkem se dopravit například až ke hradu Veveří.
Máte-li raději kryté bazény s možností wellness či tobogánem pro děti, již za 7 minut se autem dostanete ke kohoutovickému aquaparku.
Nevíte kam s dětmi? Mají si kde hrát… v blízkosti našeho ubytování se nachází sportovní areál Hroch, kde se vyžijí nejen děti, ale i dospělí.
Děti rovněž potěší také výlet do Brněnské zoo, u které jste od nás také do deseti minut.
Hezký výlet si můžete udělat třeba i k oboře Holedná u které jste přibližně za 15 minut – můžete zde na vlastní oči pozorovat život divoké zvěře. Jedná se o myslivecké zařízení sloužící obornímu chovu muflonů a daňků, součástí je i malá obůrka s divočáky a několik jezírek. Oborou vede značená naučná stezka s informacemi o chované zvěři.
Pokud pojedete autem, zadejte do navigace Veslařská 78/251 , je to zelený dům.
Jestli použijete MHD, vystupte na zastávce Jundrov Hriště. a jděte po ulici dále až k domu cca 250 m ulice Veslařská, jezdí zde linky 44, 84, nebo noční linka 98. (Jundrov)
Pokud jedete z hlavního nádraží nastupte na linku 67 směr Jundrov a vystupte na zastávce Optátova. Potom směrem zpět cca 200m.
Z Mendlova náměstí jede linka 84, vystupte na zastávce Jundrov Hriště.

Fotografie Penzion Vanessa Brno

Penzion Vanessa Brno
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Vanessa Brno

Velká mapa