Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Bunkr 10-Z, ubytování Brno

10-Z bunker je brněnský protiatomový a protiletecký kryt z dob komunismu a nacismu. Ve své době sloužil především k ochraně hlavních představitelů města a kraje. Zajímavostí je, že v něm mohlo přebývat současně až 500 osob po dobu tří dnů. Objekt byl spravován armádou až do roku 1993 a byl přísně tajný. Hotel se nachází přímo v centru Brna v kopci pod Špilberkem.  Bunkr je jedinečné místo, které je vhodné nejen pro historické nadšence nebo pro dobrodruhy, co rádi poznávají nové věci, ale i ty, kteří hledají místo klidného pobytu v samém centru města Brna. Veřejné parkování je možné za 1 EUR na hodinu na přilehlém místě (rezervace není nutná).   Domácí zvířata nejsou povolena. Pro skupiny více než 8 osob si… Více… může ubytovací zařízení diktovat zvláštní podmínky (platba předem, kauce apod.) Pro termín 31.12. požaduje ubytovací zařízení při ubytování hosta 50Euro/1000Kč vratnou kauci.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 413 Kč za osobu na noc!

Bunkr 10-Z - Nabízené služby

Komentované prohlídky s průvodcem v rámci zážitkového pobytu, v českém jazyce, Anglické prohlídky nutno domluvit předem.

Bunkr 10-Z - Vybavení pokojů

Prosím berte v úvahu že naše prostory nejsou vhodné pro osoby trpící klaustrofobií, respiračními problémy či alergiemi. Je zde obvyklá teplota 14°C. 

Bunkr 10-Z - Možnosti stravování

Snídaně v ceně. Možno využít retro bar Mléčný bar Marcela Ihnačáka, který je součástí 10-Z bunkeru. Je otevřen 11-19 hod.

Bunkr 10-Z - Okolí ubytování

Umístěn na úpatí barokního parku, v blízkosti hradu Špilberk. Pár kroků do centra města.

Fotografie Bunkr 10-Z

Bunkr 10-Z
Zvětšit fotografii

Mapa Bunkr 10-Z

Velká mapa