Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


ALGAR Hotel & Restaurant, ubytování Opava

ALGAR Hotel & Restaurant nabízí velmi přijemné a komfortní ubytování přímo v Opavě.  ALGAR Hotel & Restaurant Vám poskytne velice pohodlné a luxusní zázemí pro Vaši odpočinkovou nebo aktivní dovolenou na Opavsku. Hotel leží v klidné části Opavy.  Poskytujeme ubytování v osmi moderně a komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Součástí hotelu je stylová restaurace, s vyhlášenou kuchyní a zastřešenou zahradní restaurací s dětským koutkem. Venkovní zastřešené posezení, grilování, živá hudba, dětské houpačky a prolézačky…. To je to pravé pro rodinnou pohodu s dětmi, přáteli, nebo jako zastávka k osvěžení po cyklistické tůře. Náš hotel poskytuje v Opavě nejen služby ubytování a… Více… stravování.Rádi Vám poskytneme naše služby také v rámci konání soukromých akcí, svatebních hostin a obřadů, či firemních školení a rautů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 870 Kč za pokoj na noc!

ALGAR Hotel & Restaurant - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, minibarem, vysoušečem vlasů, moderní klimatizací, telefonem, vysokorychlostním připojením na internet a TV.

ALGAR Hotel & Restaurant - Možnosti stravování

V objektu restaurace se nachází 2 salonky (s kapacitou 30 a 60 osob), venkovní zastřešené posezení, grilování, živá hudba, vhodné pro pořádání školení, seminářů, rodinných i firemních oslav, svateb a rautů, s bezbariérovým přístupem.
V jarních a letních měsících pořádáme různé akce, hudební slavnosti, vepřové hody.

ALGAR Hotel & Restaurant - Okolí ubytování

ALGAR Hotel & Restaurant se chází ve městě Opava, které nabízí spousty nejen turistických atrakcí, historické centrum města (Blücherův palác, Budova bývalého obchodního domu Breda, Dům umění – dominikánský klášter a pod.), obchodní střediska (Breda & Weinstein), městské koupaliště i lázně a sposty dalších aktrakcí nočních klůbů, kaváren...
ALGAR Hotel & Restaurant se chází ve městě Opava nedaleko krajského města Ostrava vzdáleného 32 km.
Nabizí autobusové i vlakové spojení.

Fotografie ALGAR Hotel & Restaurant

ALGAR Hotel & Restaurant
Zvětšit fotografii

Mapa ALGAR Hotel & Restaurant

Velká mapa