Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Smrková, ubytování Malá Morávka

Chata Smrková se nachází v obci Malá Morávka – Karlov pod Pradědem na klidném místě u lesa a je skvělým místem nejen pro vaši dovolenou, ale i jakoukoli jinou party. Celková kapacita činí 32 osob a ceny za pronájem celé horské chaty začínají na 5000 Kč na noc. Hosté mají v chatě veškeré zázemí a klid pro svůj pobyt.Chata je vybavená tak, aby se zde cítily dobře nejen rodiny s dětmi a senioři, ale i větší skupiny, které si pronajmou celý objekt na narozeniny, oslavu Silvestra nebo jinou soukromou akci.Chata Smrková je depandancí třihvězdičkového hotelu Kamzík (680 m). Hosté chaty mohou využít široké sportovní i relaxační zázemí hotelu Kamzík zdarma nebo za zvýhodněnou cenu.       Chata Smrková nabízí ubytování v 9… Více… pohodlných pokojích s celkovou kapacitou 32 osob. Chata poskytuje dvou, tří, čtyř a šestilůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou prostorné, mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a vytápěnou podlahou, WiFi, TV. Dětskou postýlku vám zapůjčíme na přání. Pro posezení nebo oslavu využijete společenskou místnost s krbem a TV.Intimnější prostředí pak nabízí vinárna. Ta je také vybavena krbem a dále pivním barem s pípou, kde si hosté sami čepují pivo. Z této místnosti se vychází na zahradu rovnou k ohništi s grilem. Nejmenší hosté se zabaví v dětském koutku ve společenské místnosti. Na zahradě pak mají pískoviště, houpačky a klouzačku. Jestliže nechcete za dovolenou v Jeseníkách moc utratit, uvítáte možnost vlastního vaření. Ke každému pokoji patří samostatný kuchyňský kout, který je umístěný ve společné kuchyni v přízemí chaty a je vybavený vlastní ledničkou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a nádobím. Stravování je možné v nedalekých partnerských objektech: hotel Kamzík (680 m) nebo penzion Eden (200 m).  Relaxovat můžete v sauně pro 4-5 osob, kterou vám na požádání roztopíme. V partnerském hotelu Kamzík máte za výhodnou cenu k dispozici také wellness s bazénem.V partnerském hotelu Kamzík můžete využít veškeré zázemí a služby. K dispozici vám je: vnitřní bazén a malý whirlpool, nové hotelové wellness centrum, tělocvična, posilovna, tenisové kurty venkovní, bowling, dětská herna, lanové centrum s dětským hřištěm, workoutové hřiště za hotelem  Služby hotelu Kamzík pro hosty chaty Smrková jsou za zvýhodněnou cenu nebo zdarma. V ceně pobytu není úklid, a proto hosté odevzdávají pokoj uklizený a ve stavu, v jakém si ho přebírali. Úklid se vztahuje i na kuchyňský kout přiřazený k pokoji. Čisticí prostředky jsou k dispozici zdarma. Vážení klienti, při nástupu na pobyt v chatě Smrková je požadována kauce ve výši 3000 Kč. Tato záloha je při odjezdu hostům hlavní recepcí vrácena.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chata Smrková - Vybavení pokojů

Pokoj č. 1 je světlý pokoj pro 4 osoby nachází se v 1. patře s předsíní s úložným prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, skříní, komodou a stolem se 4 židlemi. V případě potřeby je možné dodat mobilní přistýlku.
Pokoj číslo č. 2 je útulný dvoulůžkový pokoj v 1. patře s předsíňkou s úložným prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí, komodou a stolem se 2 židlemi.
Pokoj č. 3 je světlý a velmi prostorný. Nachází se v 1. patře. Má předsíň s úložným prostorem, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu s umyvadlem a vyhřívanou podlahu, pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, skříň, komodu a stůl se 4 židlemi. V případě potřeby je možné do pokoje přidat mobilní přistýlku.
Pokoj č. 4 prostorný a světlý třílůžkový pokoj v 1. patře s předsíní, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem se samostatným lůžkem, rozkládacím dvoulůžkem, skříní, komodou a stolem se 3 židlemi. K dispozici TV, WI-FI.
Pokoj č. 5 je světlý rohový čtyřlůžkový pokoj v 1. patře s předsíní s úložným prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, skříní, komodou a stolem se 4 židlemi.
Pokoj č. 6 podkrovní třílůžkový pokoj v 2. patře s předsíní s úložným prostorem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s postelí, komodou a stolem se 2 židlemi.
Pokoj č. 7 podkrovní čtyřlůžkový pokoj s předsíní s úložným prostorem, prostornou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a gaučem, komodou a stolem se 3 židlemi. V případě potřeby je možné do pokoje přidat mobilní přistýlku.
Pokoj č. 8 podkrovní čtyřlůžkový pokoj s velkým balkónem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a samostatným lůžkem, komodou a stolem se 4 židlemi. V případě potřeby je možné do pokoje přidat mobilní přistýlku.
Pokoj č. 9 je světlý pokoj v přízemí pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí, skříní, komodou a stolem se 4 židlemi a TV.

Chata Smrková - Možnosti stravování

Na chatě se achází plně vybavená kuchyň pro vlastní potřeby.
Kousek od chaty v hotelu Kamzík se nachází restaurace centrální hotelu Kamzík.
Otevírací doba restaurace a baru:  denně 07-22 hod. Počet míst: restaurace 150 osob/ bar 80 osob.

Chata Smrková - Okolí ubytování

Chata Smrkovka je obklopena jehličnatými lesy. V létě nás hosté navštěvují díky turistickým a cykloturistickým trasám, které začínají přímo u hotelu. Zaručujeme vám, že odpoledne se vrátíte s plnou bandaskou čerstvých borůvek, nebo v pozdějším období léta s košíkem hub.
V zimě je k dispozici v rámci Ski arény Karlov 12 km sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. K dispozici je lyžařská půjčovna a samozřejmě lyžařská škola. Díky strojově upravovaným trasám si i milovníci bílé stopy přijdou na své!
Dovolte nám, abychom Vás pozvali na výlet po největších atraktivitách Jeseníků. Začít můžeme jedním z divů České republiky - přečerpávací vodní elektrárnou Dlouhé Stráně (45 km). Poté se můžeme vydat na sever, přes město Jeseník (30 km), zastavit se v místní Vodní tvrzi s muzeem, a dále zajet na Rejvíz (40km) k přírodní rezervaci Rejvíz a prohlédnout si Velké mechové jezírko.Pokud budete pokračovat dále, dojedete do Zlatých Hor (35 km), kde nesmíte minout areál Zlatorudných mlýnů v Údolí ztracených štol, který je již pravidelným místem konání mezinárodních mistrovství v rýžování zlata.Odtud se vydejte cestou přes Vrbno pod Pradědem až do Bruntálu (20 km) – nejstaršího instituciálního města v zemích Koruny české s krásným renesančním zámkem. Pokud vám ani tyto skvosty nestačí, vydejte se směrem k Rychlebským horám na zámek Jánský Vrch (60km) či do jeskyní Na pomezí (40 km) a Na Špičáku (40 km) nebo na jihozápad přes město Rýmařov prohlédnout si hrad Sovinec (26 km)nebo zámek Úsov (44 km).
Doprava vlastním autemBRNO – Olomouc - Šternberk - Bruntál - Malá Morávka - KarlovOSTRAVA – Opava - Bruntál - Malá Morávka - KarlovŠUMPERK – Rapotín - Petrov n.Desnou - Sobotín - sedlo Skřítek - Stará Ves - Rýmařov - Malá Štáhle - Malá Morávka - KarlovV zimním období nezapomeňte na zimní pneumatiky a sněhové řetězy!! Sjízdnost se mění velmi často i během dne!!
Doprava autobusempřímé spojení z Brna, Olomouce, Přerova, Zlína do stanice Malá MorávkaOstatní směr: dojezd do Bruntálu, další doprava autobusem od vlakového nádraží ( i autobusové nádraží) ve směru Malá Morávka, Karlova Sudánka nebo Jeseník- využívejte radějiautobusovou dopravu, železniční doprava je značně omezena ( letní měsíce, ato pouze v So,Ne )Do Malé Morávky se dostanete po silnici č. 450 z Bruntálu, v Malé Morávce u resturace "Na Rychtě" odbočíte doleva do obce Karlov, projedete Karlovem, za označením osada „Karlov“ po projetí mírné levotočivé zatáčky pokračujte rovně po asfaltové cestě ca 300 m až k chatě Smrkovka.
Doprava vlakemPříjezd do Bruntálu ( trať č. 310 Olomouc - Opava východ), odtud do Malé Morávky ( trať č. 312 Bruntál – Malá Morávka) – jezdí omezeně pouze v letním období v sobotu a neděli, ve svátky.

Fotografie Chata Smrková

Chata Smrková
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Smrková

Velká mapa