Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Moravice, ubytování Malá Morávka

Chata Moravice nabízí turistické a pohodlné ubytování v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem uprostřed překrásné krajiny Hrubého Jeseníku. Nabízíme ubytování pro školy v přírodě, školní výlety, lyžařské kurzy, sportovní soustředění i individuální klienty. Přijeďte k nám a zjistíte, že i ubytování turistického typu může být velmi příjemné. Všechny naše pokoje jsou nově zrekonstruované a mají vlastní sociální zařízení. Chata Moravice je depandance protějšího tříhvězdičkového hotelu Kamzík (50 m). Hosté mají k dispozici rozsáhlé sportovní a relaxační zázemí. Chata Moravice poskytuje ubytování s kapacitou 170 lůžek. Najdete u nás 2 až 6-ti lůžkové pokoje – skupinám upravíme počet lůžek na… Více… jednotlivých pokojích podle potřeby. Samostatný byt - apartmán pro 4 osoby + 2 přistýlky nabízí komfortní ubytování. U nás se přesvědčíte o tom, že chata dokáže poskytnout velmi dobré zázemí. Vybavení: jídelna, venkovní bazén, zahrada s trávníkem a asfaltovými plochami, kterou děti využijí pro hry, venku posezení, stolní tenis, Wi-Fi ve společenských prostorách hotelu zdarma, učebny a služby pro školní skupiny, klubovna s barem a výčepem, posezení u vnitřního krbu, lyžárna, úschova kol, parkování zdarma. V partnerském hotelu Kamzík, který je od nás vzdálený jen 50 m, můžete využít veškeré zázemí a služby. K dispozici vám je: vnitřní bazén a malý whirlpool, nové hotelové wellness centrum, tělocvična, posilovna, tenisové kurty venkovní, bowling, dětská herna, lanové centrum s dětským hřištěm, workoutové hřiště za hotelem  Služby hotelu Kamzík pro hosty Chaty Moravice jsou za zvýhodněnou cenu nebo zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chata Moravice - Vybavení pokojů

Naše pokoje jsou nově zrekonstruované a mají vlastní sociální zařízení.

Chata Moravice - Možnosti stravování

Přímo v chatě je jídelna. Posláním našich gastronomických mágů je připravit pro Vás pochoutky české kuchyně, tak jak to uměly naše babičky. Dokážeme uspořádat rauty pro více osob. Zakládáme si na domácích produktech vysoké kvality a na jejich čerstvosti. V případě potřeby připravíme různé diety a vegetariánskou stravu.

Chata Moravice - Okolí ubytování

V zimní sezoně oceníte, že kousek od hotelu se nacházejí sjezdovky Ski arény Karlov (12 km sjezdových tratí na 1 skipas), kde si svoji trať najdou začátečníci i pokročilí.V okolí jsou desítky kilometrů běžkařských tratí.
V letní sezóně vyrazíte na výlet: pěšky i na kole, do přírody, za památkami i do lázní, na houby nebo třeba na ryby. Přímo před Horským hotelem Moravice se nachází lanové centrum s dětským hřištěm.Přijeďte k nám a užijte si aktivní pobyt na čistém horském vzduchu.
Doprava vlastním autem:BRNO – Olomouc - Šternberk - Bruntál - Malá Morávka - KarlovOSTRAVA – Opava - Bruntál - Malá Morávka - KarlovŠUMPERK – Rapotín - Petrov n. Desnou - Sobotín - sedlo Skřítek - Stará Ves - Rýmařov - Malá Štáhle - Malá Morávka - KarlovV zimním období nezapomeňte na zimní pneumatiky a sněhové řetězy! Sjízdnost se mění velmi často i během dne!Doprava autobusem:přímé spojení z Brna, Olomouce, Přerova, Zlína do stanice Malá Morávka.Ostatní směr: dojezd do Bruntálu, další doprava autobusem od vlakového nádraží (i autobusové nádraží) ve směru Malá Morávka, Karlova Studánka nebo Jeseník - využívejte raději autobusovou dopravu, železniční doprava je značně omezena (letní měsíce, a to pouze v so, ne).Do Malé Morávky se dostanete po silnici č. 450 z Bruntálu, v Malé Morávce u restaurace "Na Rychtě" odbočíte doleva do obce Karlov, projedete Karlovem, za označením osada „Karlov“ po projetí mírné levotočivé zatáčky odbočíte prudce doprava přes most nad řekou Moravicí a pokračujte prudkým stoupáním po asfaltové cestě cca 300 m až na parkoviště hotelu Kamzík (výrazné značení směrovkami a tabulemi).

Fotografie Chata Moravice

Chata Moravice
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Moravice

Velká mapa