Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Alfons Boutique Hotel, ubytování Praha 2

Rodinný hotel Alfons se nachází v centru Prahy. Hotel byl otevřen po nákladné rekonstrukci v říjnu 2018. Moderní a velmi elegantní design hotelových pokojů inspirovaný světoznámým českým malířem Alfonsem Muchou, obdobím secese a art nouveau, nabízí svým hostům maximální pohodlí. Svým strategickým umístěním nadchne každého návštěvníka a svým rodinným přístupem k hostům pobyt v tomto krásném historickém městě maximálně zpříjemní. Nadšení budou jistě i Ti, kteří chtějí město dobře poznat, neboť svou výhodnou polohou Vám zajistí pouze 5 minut chůze od Václavského náměstí, 20 metrů od vstupu do metra I.P.Pavlova a 1 minutu chůze od autobusových a tramvajových zastávek.    Na vyžádání lze nabídnout i výběr… Více… z více druhů polštářů, zubní kartáček, pastu na zuby, holící a toaletní sadu, dámské hygienické potřeby, přezůvky, či vybavení na žehlení. Se službou praní a žehlení oděvů máte jistotu, že na výlet i obchodní jednání vyrazíte bez jediné skvrny.    

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Alfons Boutique Hotel - Nabízené služby

Romantický balíček
Chcete si užít romantický výlet v Praze pouze ve dvou a přitom mít vše zařízené?
Praha je jako dělaná na romantické výlety pro páry bez ohledu na věk. Rezervujte si u nás pobyt a vyberte si z nabídky atrakcí a zážitků pro dva, které Vám připravíme na míru. Ať se rozhodnete zde oslavit výročí, zasnoubit se, nebo prostě jen užívat nezapomenutelné společné chvíle, máme pro Vás přesně to, co hledáte.
Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Alfons Boutique Hotel - Vybavení pokojů

Pokoje a apartmány jsou moderně a vkusně zařízené se všemi nejmodernějšími prvky, které jsou v dnešní době v luxusních hotelových pokojích standardem. Z hlediska komfortu nabízí pokoje opravdové pohodlí i těm nejnáročnějším hostům. Každý host ocení kvalitní spánek na prvotřídních matracích s výběrem typu polštáře, moderní vybavenou koupelnu, romantické osvětlení pokoje, bohatě vybavený mini bar, vlastní kávovar, Smart televizi s připojením na internet či relaxační křesla, ve kterých si může vychutnat šálek čaje nebo kávy. Klimatizace a centrální vytápění je samozřejmostí.
Každý z pokojů hotelu je originál a každý svým moderním designem a pojetím nese zároveň i odkaz českého malíře Alfonse Muchy. Unikátním pokojům dominují ikonické obrazy Alfonse Muchy ztvárněné do moderního uměleckého stylu od českého autora Romana Řeháka. Samotný design pokojů se plně podřizuje funkčnosti, pocitu útulna a komfortu samotného hosta.
 Smart TV S PŘIPOJENÍM K INTERNETU, USB A HDMi          WiFi VYSOKORYCHLOSTNÍ BEZDRÁTOVÝ INTERNET
 Klimatizace SAMOZŘEJMOSTÍ V KAŽDÉM POKOJI               Trezor PRO VAŠE CENNOSTI V KAŽDÉM POKOJI
 

Alfons Boutique Hotel - Možnosti stravování

Víme, že základem příjemného a úspěšného dne je dobrý spánek a především také kvalitní a bohatá snídaně. Proto pro Vás máme připravená snídaňová menu s variacemi chutných jídel. Dbáme na kvalitní suroviny a moderní trendy v gastronomii. Naše snídaňová menu si prostě zamilujete!

Alfons Boutique Hotel - Okolí ubytování

Pokud hledáte opravdu strategické místo pro svůj pobyt, odkud lze co nejlépe a nejjednodušeji poznat Prahu a její okolí, pak jste na tom správném místě. V okruhu 500 metrů od hotelu, tedy do 3 minut chůze, naleznete veškeré důležité služby, široký výběr restaurací, lékáren, kaváren i obchodů. Potěší Vás určitě i noční supermarket, informační centrum nebo wellness. Strategické umístění hotelu je klíčové pro příjemný pobyt. Posuďte sami, co vše je v bezprostředním okolí hotelu k dispozici.
Hotel Alfons se nachází 5 minut chůze od Václavského náměstí a přitom je situován 100 metrů od klíčového dopravního centra – I.P.Pavlova. Samotný vstup do stanice metra je 20 metrů od hotelu, tramvajové zastávky pak necelých 100 metrů.

Fotografie Alfons Boutique Hotel

Alfons Boutique Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Alfons Boutique Hotel

Velká mapa