Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Sole, ubytování Bučovice

Penzion Sole byl otevřen v roce 2006 po celkové rekonstrukci bytového domu. Penzion se nachází v centru města 50 metrů od náměstí.  Penzion Sole je příjemný a útulný penzion rodinného typu, který vám poskytne zázemí v jihomoravském městě Bučovice. Jeho poloha v těsném sousedství náměstí nabízí možnosti využití klasické nabídky služeb v centru města. Penzion Sole nabízí  dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, které jsou moderně a komfortně vybaveny. V budově penzionu je v provozu útulná kavárna a pivnice s velkou LCD obrazovkou. K dispozici je také venkovní zahrádka s dětským hřištěm. Penzion Sole disponuje možností bezplatného parkování přímo u domu nebo pronájem garáže v objektu. Pokoje jsou zařízeny v domácím stylu… Více… tak, aby se hosté cítili příjemně. Penzion Sole byl otevřen v roce 2006 v nově zrekonstruovaném přízemí původně bytového domu. Dnes patří Penzion Sole ke standardní nabídce ubytovacích služeb ve městě Bučovice.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Penzion Sole - Vybavení pokojů

Standardem na každém pokoji jsou koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD TV s kabelovou televizí , Wifi připojením. Nabízíme 2x třílůžkový nebo 2x třílůžkový s přistílkou a nakonec 3x dvoulůžkový pokoj.
V penzionu je možné zapůjčení dětské postýlky za 150,-/den a rádi ubytujeme i vaše menší domácí mazlíčky taktéž za 150,-/den.

Penzion Sole - Možnosti stravování

Součástí penzionu je i kavárna a pivnice. V těsném sousedství jsou tři restaurace.

Penzion Sole - Okolí ubytování

Penzion Sole leží 29 km od Brna a 47 km od Mikulova. Slavkov u Brna leží pouhých 10 km a nabízí se možnosti využití golfového hřiště či návštěvy slavkovského zámku. Okolí nabízí nepřeberné množství možností, jak trávit odpočinkovou i aktivní dovolenou.  Lyžařské vyžití v areálu Stupava vzdáleného 16 km, návštěva Velehradu  a Archeoskanzenu s botanickou a sladkovodní expozicí Živá voda Modrá jen 28 km, Uherské Hradiště 36 km, spousta dalších turistických tras a cyklostezek například jižním směrem za vínem.
Bučovice leží na trase Brno - Uherské hradiště - Slovensko.

Fotografie Penzion Sole

Penzion Sole
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Sole

Velká mapa