Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány U lípy, ubytování Nasavrky

Město provozuje příjemné a pohodlné ubytování v apartmánech U Lípy přímo v objektu městského úřadu v Nasavrkách. Pro návštěvníky je připraveno šest útulných samostatných apartmánů pár kroků od centra města. Město provozuje příjemné a pohodlné ubytování v apartmánech U Lípy přímo v objektu městského úřadu v Nasavrkách. Pro návštěvníky je připraveno šest útulných samostatných apartmánů pár kroků od centra města. Domácí zvíře není v objektu povoleno a platí zákaz kouření ve všech prostorách turistické ubytovny. Parkování: v prostranství před budovou městského úřadu. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Ložní prádlo v ceně Elektřina v ceně 4 -… Více… čtyřlůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 280 Kč za osobu na noc!

Apartmány U lípy - Vybavení pokojů

Pokoje jsou 2-4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku a společnou jídelnu. Na každém pokoji je televize. Celková kapacita ubytovny včetně přistýlek je 24 lůžek.

Apartmány U lípy - Možnosti stravování

Snídaně během pobytu lze sjednat naším prostřednictvím v Restauraci pod Lipou, která je přímo v objektu v přízemí. Cena snídaně je 80 Kč za osobu. Pro větší skupiny ubytovaných je snídaně formou rautu. 

Apartmány U lípy - Okolí ubytování

Nasavrky a okolí poskytují výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření a houbaření. V zimě turisty lákají nádherné terény pro vyjížďky na běžkách a lyžařský kotvový vlek. Vede tudy vlastivědná stezka „Krajem Chrudimky“ a „Keltská stezka Železnými horami“. Jako tip na celodenní výlet lze doporučit – Skanzen Veselý Kopec – 12km, zámek a hippologické muzeum ve Slatiňanech – 10km, Loutkařské muzeum v Chrudimi – 15km, přehrada v Seči – 15km, pietní místo Ležáky – 6km. Na zámku v Nasavrkách je vybudovaná stálá expozice "Po stopách Keltů", která dokumentuje minulost tohoto regionu.

Fotografie Apartmány U lípy

Apartmány U lípy
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány U lípy

Velká mapa