Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Sova, ubytování Ostrava

Hledáte-li příjemné téměř domácí ubytování několik kroků od ČEZ Arény a Dolních Vítkovic, pak pronájem Apartmánů Sova firmy Janive RK je pro Vás výborným řešením. Apartmány SOVA jsou umístěny v domě vystaveném v roce 1931 pro technické pracovníky Vítkovických železáren, který prošel několika přestavbami. Nyní zde najdete 12 jednopokojových plně vybavených bytů 1+1 nebo 1+KK. Ty je možno využít jak pro dlouhodobé bydlení, tak pro krátkodobý pobyt. Všechny prostory jsou nekuřácké, ve všech prostorách, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, Wi-fi připojení, TV a interiérové vybavení doplněné zajímavými originálními obrazy a fotodokumentací. Domácí mazlíčky můžete na pobyt přivézt s sebou.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmány Sova - Vybavení pokojů

Všechny prostory jsou nekuřácké, ve všech prostorách, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, Wi-fi připojení, TV a interiérové vybavení doplněné zajímavými originálními obrazy a fotodokumentací.

Apartmány Sova - Možnosti stravování

V přízemí apartmánového domu Sova vznikla z bývalé mlékárny malá stylová restaurace, která nabízí českou i světovou kuchyni, pivo Svijany a dobré víno.

Apartmány Sova - Okolí ubytování

Apartment Sova se nachází v Ostravě, 2,4 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 4 km od Stodolní ulice
Zastávky MHD jsou do 200 metrů od apartmánů. Vlaková stanice je 1800 metrů od apartmánů.

Fotografie Apartmány Sova

Apartmány Sova
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Sova

Velká mapa