Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lázeňský hotel Kijev ***, ubytování Františkovy Lázně

Lázeňská léčebna Kijev se nachází uprostřed lázeňské části města Františkovy Lázně, v těsné blízkosti kolonády. Léčebna Kijev představuje moderní diagnostické a léčebné centrum, vhodné pro léčbu, speciální pobyty a relax. Ubytování je hostům poskytováno v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou kompletně zrekonstruovány a vybaveny novým zařízením. Ke standardnímu vybavení patří toaleta na pokoji, koupelna s WC, televizor se satelitním příjmem, lednice, rádio a telefon. Krásy města Františkovy Lázně snad není ani nutné opisovat. Přijeďte k nám a přesvědčte se sami! Lázeňský dům KIJEVa nachází se v lázeňském centru města, v těsné blízkosti kolonády. Její jedinečnost, vedle… Více… polohy, architektonického řešení a kvalitního ubytování, spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu. Svým technickým zázemím, moderními technologiemi, vybaveností pokojů a restaurace, vysoce profesionálním přístupem lékařů, zdravotního personálu i ostatních zaměstnanců je VLL ideálním prostředím pro dlouhodobé lázeňské pobyty, ale i pro kratší pobyty typu WELLNESS, které jsou zde však rovněž založeny na některém typu léčebného programu. Lázeňský dům nabízí léčebné a wellness pobyty od poloviny února do poloviny prosince. Léčebna je jak po stránce diagnostické, tak léčebné, moderně vybavena. V léčení jsou uplatňovány nejnovější postupy, spolu s tradiční aplikací přírodních léčivých zdrojů. Odborný zdravotnický personál poskytuje klientům širokou škálu léčebných procedur, zaměřených na léčbu srdce a krevního oběhu a na onemocnění pohybového ústrojí. Zdravotnické oddělení léčebny je vybaveno speciální technikou pro diagnostiku i terapii. Jsou zde 2 tělocvičny, blok fyzikální terapie, vodoléčba, aplikace slatiny, bazén, sauna, solná jeskyně, spinningová kola a další zařízení. Pobyty jsou standardně poskytovány s polopenzí, případě s plnou penzí. Snídaně je podávána formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované výběrem z denního menu 5 – 6 jídel, s možností dietního stravování. Pro maximální využití nabízeného dietního programu poskytujeme odborné konzultace s nutriční terapeutkou. Dle výběru pobytu nabízíme stravu ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně. Ve 3 restauračních jídelnách je k dispozici 150 míst, takže není nutno stravovat klienty na směny. Do VLL je možný přímý vjezd vozidlem zadním traktem hotelu a parkování na vlastní odstavné ploše pro vozidla, s omezeným počtem parkovacích míst, za úplatu. Klientům je k dispozici nepřetržitá služba na recepci, s možností nákupu nápojů a drobného zboží, nepřetržitá služba zdravotní sestry a vlastní pohotovostní lékařská služba. V prostorech lázeňského domu mohou klienti bezplatně využívat přístup internetu prostřednictvím Wifi připojení. Lázeňský dům je koncipován jako nekuřácký. Pobyty se zvířaty nejsou možné.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 340 Kč za pokoj na noc!

Lázeňský hotel Kijev *** - Vybavení pokojů

Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a chladničkou. Na některých pokojích je možnost přistýlky. Pokoje standardně nabízí možnost internetového připojení zdarma.
Pokoje jsou pro klienty připraveny v den příjezdu od 11.00 hodin, v den odjezdu je nutné pokoje uvolnit do 09.00 hodin.

Lázeňský hotel Kijev *** - Možnosti stravování

Pobyty jsou standardně poskytovány s polopenzí, případě s plnou penzí. Snídaně je podávána formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované výběrem z denního menu 5 – 6 jídel, s možností dietního stravování. Pro maximální využití nabízeného dietního programu poskytujeme odborné konzultace s nutriční terapeutkou. Ve 3 restauračních jídelnách je k dispozici 150 míst, takže není nutno stravovat klienty na směny.

Lázeňský hotel Kijev *** - Okolí ubytování

Františkovy Lázně leží v kouzelné rovinaté a zalesněné krajině, ve výšce 440 m nad mořem, poblíž historického města Cheb. Díky klimatu a bohatství místních přírodních léčivých zdrojů – minerálních vod, zřídelních plynů a zdejší slatiny se Františkovy Lázně staly světoznámým léčebným místem. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, choroby srdce a cévního oběhu a ženské nemoci.
tipy na výlety

Přírodní rezervace SOOS (7 km) – naučná stezka rozsáhlým rašeliništěm, křemelinový štít a mofety (připomínající sopečné krátery), geologický park, zoopark; www.czechtourism.cz
Motýlí farma Nový Drahov (4 km) – nachází se zde rovněž hrnčířská dílna a stylová restaurace.
Ostroh (5 km) – gotický hrad z počátku 13. stol., zvaný Seeberg, který je dnes po rekonstrukci; interiéry se zařízením z 19. stol., regionální národopisná expozice. V předhradí jsou seskupeny lidové stavby z Chebska.
Cheb (7 km) – starobylé město s bohatou historií; chebský hrad ze 12. století.
Přírodní park Halštrov (20 km).

auto – po silnici I. třídy Karlovy Vary – Cheb, před Chebem odbočit na Františkovy Lázně. Z Prahy je možné využít dálnici D5 a na 127 km ve směru na Rozvadov odbočit na Mariánské Lázně a Cheb.
Parkování u hotelu je možné na placené odstavné ploše (nutná rezervace předem), jinak na parkovištích ve městě. U vjezdu do lázeňské zóny je nutno uhradit poplatek 50,– Kč (automat). Neplatí láz. hosté ubytovaní v láz. území při příjezu a odjezdu, kteří se prokáží ubytovácím poukazem nebo potvrzením o pobytu. Příjezd k VLL je ul. Jiráskovou. Národní třída je pěší zóna.
GPS: 50.1181806N, 12.3516019E
vlak – železniční stanice Františkovy Lázně, 800 m od VLL
bus – autobusová zastávka Františkovy Lázně, 200 m od VLL
vzdálenosti Praha 180 km, Brno 400 km, Plzeň 100 km, Karlovy Vary 50 km, Cheb 5 km, Norimberk 180 km, Regensburg 142 km, Passau 264 km, Mnichov 264 km, Erfurt 204 km, Gera 115 km, Lipsko 211 km, Zwickau 90 km, Plauen 53 km
hraniční přechody SRN

Svatý Kříž – 10 km
Vojtanov – 6 km
Aš – 20 km

Fotografie Lázeňský hotel Kijev ***

Lázeňský hotel Kijev ***
Zvětšit fotografii

Mapa Lázeňský hotel Kijev ***

Velká mapa